Prawdziwe podróże

Afrykarium i Aquapark 2 dni – Tropikalne klimaty w zasięgu ręki

Oferta grupowa

Polska, Wrocław, Rodzinne Parki Rozrywki, Dojazd własny, BB - Śniadania

 Pobierz PDF

Wrocław – Afrykarium i Aquapark 2 dni – Tropikalne klimaty w zasięgu ręki
Wycieczka rodzinna

Afrykarium – najnowsza część wrocławskiego zoo, unikatowy na skalę światową kompleks przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. W 19 akwariach i basenach o pojemności niemal 15 000 000 litrów wody prezentowane są zwierzęta zamieszkujące plaże i rafę koralową Morza Czerwonego, rzekę Nil, krainę Wielkich Rowów Afrykańskich, głębię Kanału Mozambickiego, plaże Wybrzeża Szkieletów (Namibia) i Dżunglę dorzecza Kongo.

Aquapark Wrocław – miejsce, w którym każdy spędzi wiele szalonych i aktywnych godzin. Oprócz basenów krytych i otwartych, na terenie obiektu znajduje się wiele atrakcji dla najmłodszych oraz stref przystosowanych do przyjemnego odpoczynku. Balans pomiędzy pływaniem, a relaksem m to klucz do udanego spędzenia czasu, dlatego też, oprócz strefy aktywnego wypoczynku, przygotowano wiele punktów gastronomicznych, strefę z basenem solankowym, a także sezonowe atrakcje dla dzieci.


Ramowy program pobytu

Dzień 1
Przyjazd do Wrocławia. Pobyt w aquaparku we Wrocławiu. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.
Proponujemy wieczorny spacer po mieście trasą wrocławskich krasnali, których jest już w mieście ok. 300 sztuk. Ukryte w przeróżnych lokalizacjach, nie tylko na terenie starego miasta, są sympatycznym akcentem i świetnym drogowskazem w rodzinnym zwiedzaniu Wrocławia.

Dzień 2
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu.
Przejazd do wrocławskiego zoo. Zwiedzanie Afrykarium i dla chętnych całego obszaru zoo (w cenie biletu do Afrykarium).

Cena zawiera
- zakwaterowanie 1 nocleg w hotelu we Wrocławiu
- wyżywienie śniadanie
- bilet wstępu do Aquaparku we Wrocławiu (Baseny rekreacyjne w cenie + dodatkowo płatne: Saunarium + Fitness i Siłownia + Basen sportowy)
- bilet wstępu do wrocławskiego zoo, w tym do Afrykarium
- ubezpieczenie NNW

- obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
- obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera
- transportu
Aquapark Wrocław – największe atrakcje

- Zjeżdżalnie – aquapark oferuje aż 7 zjeżdżalni o zróżnicowanym stopniu trudności, w tym Black Hole wychodząca na zewnątrz Aquaparku, Magic Eye, na której zjeżdża się na pontonach oraz zjeżdżalnia z efektami multimedialnymi: światłem, dźwiękiem, kurtynami wodnymi, elementami transparentnymi i lądowiskiem w formie „truskawki”.
- 4 baseny jacuzzi
- basen leniwa rzeka, której nurt zabiera śmiałków na zewnątrz i później z powrotem do budynku
- basen z falami, będący sercem auaparku
- basen sportowy dla amatorów sportowego spędzania czasu w wodzie
- brodzik ze strefą dla najmłodszych z licznymi gejzerami i kolorowymi dekoracjami i łagodną zjeżdżalnią.
- Halodarium i Tepidarium – dwa ciepłe pokoje wypoczynku, różniące się od siebie temperaturą i wilgotnością powietrza; polecane dla osób z problemami oddechowymi i chorobami krążenia
- Saunarium - istna oaza spokoju, miejsce wyciszenia i relaksu wśród 14 różnych saun (tradycyjne łaźnie, pochodzące wprost z północy Europy, jak i nowoczesne, wykorzystujące podczerwień); przestrzeń skierowana jest dla osób pełnoletnich.


Aktualnie brak terminów