Chorwacja 2w1

Aktualnie brak ceny

Chorwacja, Zadar, Šibenik, Neum, Split, Trogir, Dubrownik, Medjugorie, Mostar, Jeziora Plitvickie, Wczasy, Autokar, HB - Śniadania i obiadokolacje

 Pobierz PDF

CHORWACJA 2 w 1                                                                                                                                                                                                                                                                      POBIERZ PROGRAM
Zadar - Szybenik – Neum – Split – Trogir – Dubrownik – Medjugorie – Mostar – Jeziora Plitwickie – wypoczynek nad morzem

Adriatyckie pół na pół

HIT SPRZEDAŻY!


Dzień 1
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy w godzinach popołudniowych, przejazd tranzytowy przez Czechy, Austrię i Słowenię. Nocny przejazd do Chorwacji. 
Dzień 2
Przyjazd w godzinach przedpołudniowych do ZADARU- średniowiecznego miasta, w którym powstał pierwszy na terenie dzisiejszej Chorwacji uniwersytet. Spacer po zabytkowym centrum z kościołem św. Donata oraz pozostałościami rzymskich budowli. Następnie przejazd do ŠIBENIKA- zwiedzanie najpiękniejszej budowli Dalmacji- Katedry św. Jakuba. Wieczorem przejazd do NEUM (na terenie Bośni i Hercegowiny), zakwaterowanie, odpoczynek po podróży. Wieczorem obiadokolacja i nocleg. 
Dzień 3
Śniadanie, czas wolny na plażowanie i samodzielne lub z pilotem zwiedzanie okolicy. W godzinach wieczornych obiadokolacja i nocleg. 
Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do SPLITU, zwiedzanie miasta portowego, w którym doskonale zachował się Pałac Dioklecjana. Spacer po Starym Mieście- Ratusz Miejski oraz malowniczy port. Przejazd do TROGIRU, miasta położonego na wysepce. Zwiedzanie zabytkowego centrum z Katedrą z XII wieku, Ratuszem i Starówką. Powrót na obiadokolację i nocleg. 
Dzień 5
Śniadanie, czas wolny na plażowanie i samodzielne lub z pilotem zwiedzanie okolicy. W godzinach wieczornych obiadokolacja i nocleg. 
Dzień 6
Śniadanie, a po nim wycieczka do DUBROWNIKA - "Perły Adriatyku". Przejazd nadmorską trasą widokową do malowniczo położonego miasta, pełnego zabytków i niezwykłych uliczek. W programie m.in. spacer XII-wiecznymi murami obronnymi, okalającymi Starówkę, z których rozpościera się piękny widok na Adriatyk i na miasto, spacer z przewodnikiem miejskim po Starym Mieście, Klasztor Franciszkanów, Mala Braca, Katedra, Pałac Rektorów, Wielka Fontanna. Wieczorem powrót na obiadokolację i nocleg. 
Dzień 7
Śniadanie, czas wolny na plażowanie i zwiedzanie okolicy. Fakultatywnie rejs statkiem Fish Picnic- płatny dodatkowo 25 EUR. W godzinach wieczornych obiadokolacja i nocleg. 
Dzień 8
Po śniadaniu wycieczka do MEDJUGORIE i MOSTARU. Zobaczymy tu niepowtarzalną zabudowę starego miasta, wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO- niskie domy z czasów Imperium Ottomańskiego, stary most przerzucony nad turkusowymi wodami Neretwy, niezliczoną ilość sklepików i straganów z lokalnym rękodziełem. W godzinach wieczornych obiadokolacja i nocleg. 
Dzień 9
Po śniadaniu wykwaterowanie, następnie przejazd do PLITWIC- zwiedzanie Parku Narodowego wpisanego na listę dziedzictwa przyrodniczego UNESCO (16 jezior połączonych 92 wodospadami). Jest to najpopularniejszy Park Narodowy w Chorwacji, jednocześnie zaliczany do najpiękniejszych atrakcji przyrodniczych Europy. Spacer wzdłuż kaskadowo położonych jezior tworzących ciąg malowniczych wodospadów o krystalicznie czystej wodzie. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do Polski. 
Dzień 10
Powrót do Polski w godzinach rannych.

Cena zawiera:

 • transport: przejazd komfortowym autokarem (barek, WC, DVD, klimatyzacja), 
 • zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu 3* w Neum (pokoje 2-3 os. z łazienkami, TV, balkonem), 
 • wyżywienie: 2 x dziennie (7 śniadań i 7 obiadokolacji w formie bufetu), 
 • ubezpieczenie KL, NNW, CP, bagaż Signal Iduna S.A., 
 • opiekę pilota na całej trasie wycieczki, 
 • wycieczki do Zadaru, Szybenika, Splitu, Trogiru, Dubrownika, Medjugorie, Mostaru, PN Jezior Plitwickich,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny *. 

* Na podstawie art. 10f ust. 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz. U. z 2016 r. poz. 187 i 1334) i rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016 r. (Dz. U. z 25 listopada 2016 r. poz. 1900). 
Szczegółowe informacje są zawarte w Ogólnych Warunkach Uczestnictwa VERO TRAVEL.

Cena nie zawiera:

 • opłaty klimatycznej płatnej na miejscu 1 EURO/os./dzień,
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłaty za lokalnych przewodników- ok. 55 EURO,
 • napojów do obiadokolacji.

Wycieczki fakultatywne:

 • Fish Picnic - 25 EURO,
 • wyspa Korcula - 25 EURO.Aktualnie brak terminów