Chorwacja 2w1

Cena od: 1404 PLN

Chorwacja, Zadar, Šibenik, Neum, Split, Trogir, Dubrownik, Medjugorie, Mostar, Jeziora Plitvickie, Wczasy, Autokar, HB - Śniadania i obiadokolacje

 Pobierz PDF

CHORWACJA 2 w 1
Zadar - Szybenik – Neum – Split – Trogir – Dubownik – Medjugorie – Mostar – Jeziora Plitwickie – wypoczynek nad morzem

Adriatyckie pół na pół

HIT SPRZEDAŻY!


Dzień 1
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy w godzinach popołudniowych, przejazd tranzytowy przez Czechy, Austrię i Słowenię. Nocny przejazd do Chorwacji. 
Dzień 2
Przyjazd w godzinach przedpołudniowych do ZADARU- średniowiecznego miasta, w którym powstał pierwszy na terenie dzisiejszej Chorwacji uniwersytet. Spacer po zabytkowym centrum z kościołem św. Donata oraz pozostałościami rzymskich budowli. Następnie przejazd do ŠIBENIKA- zwiedzanie najpiękniejszej budowli Dalmacji- Katedry św. Jakuba. Wieczorem przejazd do NEUM (na terenie Bośni i Hercegowiny), zakwaterowanie, odpoczynek po podróży. Wieczorem obiadokolacja i nocleg. 
Dzień 3
Śniadanie, czas wolny na plażowanie i samodzielne lub z pilotem zwiedzanie okolicy. W godzinach wieczornych obiadokolacja i nocleg. 
Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do SPLITU, zwiedzanie miasta portowego, w którym doskonale zachował się Pałac Dioklecjana. Spacer po Starym Mieście- Ratusz Miejski oraz malowniczy port. Przejazd do TROGIRU, miasta położonego na wysepce. Zwiedzanie zabytkowego centrum z Katedrą z XII wieku, Ratuszem i Starówką. Powrót na obiadokolację i nocleg. 
Dzień 5
Śniadanie, czas wolny na plażowanie i samodzielne lub z pilotem zwiedzanie okolicy. W godzinach wieczornych obiadokolacja i nocleg. 
Dzień 6
Śniadanie, a po nim wycieczka do DUBROWNIKA - "Perły Adriatyku". Przejazd nadmorską trasą widokową do malowniczo położonego miasta, pełnego zabytków i niezwykłych uliczek. W programie m.in. spacer XII-wiecznymi murami obronnymi, okalającymi Starówkę, z których rozpościera się piękny widok na Adriatyk i na miasto, spacer z przewodnikiem miejskim po Starym Mieście, Klasztor Franciszkanów, Mala Braca, Katedra, Pałac Rektorów, Wielka Fontanna. Wieczorem powrót na obiadokolację i nocleg. 
Dzień 7
Śniadanie, czas wolny na plażowanie i zwiedzanie okolicy. Fakultatywnie rejs statkiem Fish Picnic- płatny dodatkowo 25 EUR. W godzinach wieczornych obiadokolacja i nocleg. 
Dzień 8
Po śniadaniu wycieczka do MEDJUGORIE i MOSTARU. Zobaczymy tu niepowtarzalną zabudowę starego miasta, wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO- niskie domy z czasów Imperium Ottomańskiego, stary most przerzucony nad turkusowymi wodami Neretwy, niezliczoną ilość sklepików i straganów z lokalnym rękodziełem. W godzinach wieczornych obiadokolacja i nocleg. 
Dzień 9
Po śniadaniu wykwaterowanie, następnie przejazd do PLITWIC- zwiedzanie Parku Narodowego wpisanego na listę dziedzictwa przyrodniczego UNESCO (16 jezior połączonych 92 wodospadami). Jest to najpopularniejszy Park Narodowy w Chorwacji, jednocześnie zaliczany do najpiękniejszych atrakcji przyrodniczych Europy. Spacer wzdłuż kaskadowo położonych jezior tworzących ciąg malowniczych wodospadów o krystalicznie czystej wodzie. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do Polski. 
Dzień 10
Powrót do Polski w godzinach rannych.

Cena zawiera:

TRANSPORT: przejazd komfortowym autokarem (barek, WC, DVD, klimatyzacja), 
ZAKWATEROWANIE: 7 noclegów w hotelu 3* w Neum (pokoje 2-3 os. z łazienkami, TV, balkonem), 
WYŻYWIENIE: 2 x dziennie (7 śniadań w formie bufetu, 7 obiadokolacji serwowanych), 
UBEZPIECZENIE KL, NNW, CP, bagaż Signal Iduna S.A., 
OPIEKĘ PILOTA na całej trasie wycieczki, 
WYCIECZKI do Zadaru, Szybenika, Splitu, Trogiru, Dubrownika, Medjugorie, Mostaru, PN Jezior Plitwickich,
SKŁADKĘ na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny *. 
* Na podstawie art. 10f ust. 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz. U. z 2016 r. poz. 187 i 1334) i rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016 r. (Dz. U. z 25 listopada 2016 r. poz. 1900). 
Szczegółowe informacje są zawarte w Ogólnych Warunkach Uczestnictwa VERO TRAVEL.

Cena nie zawiera:

- opłaty klimatycznej płatnej na miejscu 1 EURO/os./dzień,
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłaty za lokalnych przewodników- ok. 55 EURO,
- napojów do obiadokolacji.

Wycieczki fakultatywne:

- Fish Picnic - 25 EURO,
- wyspa Korcula - 25 EURO.
Termin Cena Rezerwacja
28-04-2018 - 07-05-20181404 PLNRezerwuj
25-05-2018 - 03-06-20181497.5 PLNRezerwuj
24-08-2018 - 02-09-20181497.5 PLNRezerwuj
05-10-2018 - 14-10-20181404 PLNRezerwuj