JARMARK W PRADZE

Jarmark Bożonarodzeniowy z noclegiem w Pradze - sprawdź ofertę!

PIELGRZYMKA DO FATIMY

Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy w ostatnim terminie w tym roku - 08-14.11.2017 - sprawdź ofertę!

JARMARK W KRAKOWIE

Jarmark Bożonarodzeniowy ze zwiedzaniem Krakowa - sprawdź ofertę!

LONDYN CITY BREAK

Wyloty z Warszawy, Poznania, Wrocławia i Katowic - sprawdź ofertę!

JARMARK W WIEDNIU

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu - sprawdź ofertę!

TROPICAL ISLANDS

Tropiki w zasięgu ręki! - sprawdź ofertę!

 

CZECHY - SZLAKIEM SZWEJKA

Na tej imprezie uczestnicy przede wszystkim odpoczywają. Program nie jest forsowny i jest odpowiedni dla osób w każdym wieku (ale na pewno bardziej spodoba się tym uczestnikom, którzy podobnie jak Szwejk uwielbiają piwo!)

Ze względu na bliską odległość do Czech, standardowy program przewiduje transport autokarem. Na specjalne życzenie istnieje również możliwość realizacji programu z dolotem samolotem (polecane dla grup poniżej 30 osób).


1 dzień

wyjazd z Polski w godzinach rannych, przyjazd do Pragi. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od wzgórza zamkowego, następnie zejdziemy w dół w stronę Mostu Karola. Po drodze zatrzymamy się w jednej z typowych dla Szwejka gospód na ulicy Nerudowej, na Malej Stranie. Wieczorem obiad z muzyką w ulubionej praskiej restauracji Szwejka-  „U Kalicha". Przejazd do hotelu na nocleg.

 


2 dzień
po śniadaniu dalsze zwiedzanie Pragi. Zobaczymy m.in. Ratusz Staromiejski z zegarem "Orloj", Rynek Starego Miasta. W tym dniu uczestnicy imprezy będą mieli trochę wolnego czasu, żeby nacieszyć się klimatem Pragi i kupić pamiątki. Po południu zwiedzanie słynnego browaru "U Fleku" i obiad w tamtejszej restauracji. Wieczorem przejazd do miejscowości Lipnice, nocleg.


3 dzień

po śniadaniu zwiedzanie Lipnic- miejscowości, w której Jaroslav Hasek żył i pisał swoją powieść. Zwiedzimy dom autora (muzeum), złożymy "wizytę" na jego grobie na cmentarzu. Po południu poczęstunek z piwem w "knajpce Haskowej", zwiedzanie zamku. Wieczorem pojedziemy do miejscowości Pisek na nocleg.

 


4 dzień
po śniadaniu przywitanie ze Szwejkiem. Spacer ze Szwejkiem po Pisku i wzdłuż rzeki Otavy, w czasie drogi piknik, poczęstunek. Spacerem dojdziemy do miejscowości Putim (ok. 5 km), żeby odwiedzić miejsca związane ze Szwejkiem. Następnie pociągiem pojedziemy do miejscowości Hermane na uroczystą kolację. Po kolacji program artystyczny grupy Szwejka (dostępne programy do wyboru: „Jak bawiono się w ciemnym średniowieczu?" lub „Gościna w średniowiecznej karczmie"- w języku czeskim lub angielskim). Powrót pociągiem do Pisku, nocleg,

5 dzień

po śniadaniu przejazd do Czeskich Budziejowic. Zwiedzanie browaru Budwar z obiadem i degustacją piwa, zwiedzanie miasta. Po południu poczęstunek z piwem w typowej i najbardziej znanej restauracji "Masné Krámy". Wieczorem wyjazd w drogę powrotną. Powrót do kraju w godzinach nocnych.

W sprawie wyceny, terminów lub konieczności indywidualnego dostosowania programu, prosimy o kontakt z naszym biurem