JARMARK W PRADZE

Jarmark Bożonarodzeniowy z noclegiem w Pradze - sprawdź ofertę!

PIELGRZYMKA DO FATIMY

Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy w ostatnim terminie w tym roku - 08-14.11.2017 - sprawdź ofertę!

JARMARK W KRAKOWIE

Jarmark Bożonarodzeniowy ze zwiedzaniem Krakowa - sprawdź ofertę!

LONDYN CITY BREAK

Wyloty z Warszawy, Poznania, Wrocławia i Katowic - sprawdź ofertę!

JARMARK W WIEDNIU

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu - sprawdź ofertę!

TROPICAL ISLANDS

Tropiki w zasięgu ręki! - sprawdź ofertę!

 

CZECHY - NAJPIĘKNIEJSZE ZAMKI

Czechy, choć są małym krajem, mają do zaoferowania turystom mnóstwo pięknych miejsc historycznych. Wśród nich prawdziwe bogactwo zamków. Żeby zwiedzić je wszystkie, trzeba by poświęcić na to kilka tygodni. My proponujemy na początek wycieczkę po najciekawszych zamkach północnych Czech.


1 dzień

Wyjazd z kraju w godzinach rannych. Około południa przyjazd do miejscowości Jaromer. Zwiedzanie historycznego centrum miasta, obiad.

Przejazd do Nechanic. Zakwaterowanie w hotelu. W przypadku przyjazdu na miejsce w godzinach popołudniowych, uczestnicy będą mogli skorzystać z przylegającego do zamku pola golfowego. Wieczorem uroczysta kolacja w neorenesansowym zamku w Nechanicach. Nocne zwiedzanie zamku.

 2 dzień

po śniadaniu przejazd do miejscowości Jicin. Zwiedzanie miasta. Po południu przejazd do neogotyckiego zamku Hruba Skala, przepięknie położonego na skałach. Zakwaterowanie, obiad, czas wolny. Dla chętnych wizyta w miejscowym browarze. Wieczorem kolacja przy muzyce w zamkowej restauracji.

 3 dzień

po śniadaniu przejazd do zamku Valdstejn, uważanego za najstarszy zamek tzw. Czeskiego Raju. Zwiedzanie zamku. Wyjazd w dalszą drogę. Wieczorem przyjazd do barokowego zamku Duchcov (DUX)- miejsca pobytu m.in. Casanovy, Mozarta, Beethovena. Kolacja, nocleg.


4 dzień

po śniadaniu zwiedzanie zamku Duchcov. Przejazd do miejscowości Teplice, zwiedzanie starego miasta. Wizyta w renesansowym zamku, wybudowanym w miejscu klasztoru benedyktynów, zniszczonego w czasie wojen husyckich. Obiad. Po południu przejazd do miejscowości Velke Brezno. Zwiedzanie browaru i neorenesansowego zamku (miejsce częstych wizyt kompozytora Ferenca Liszta). Kolacja, nocleg.
5 dzień

po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do kraju. Po drodze przystanek w miejscowości Dobrne- wejście na wieżę widokową Decin Sokolí Vrch. Obiad. Wyjazd w dalszą drogę. Ostatni przystanek na terenie Czech w miejscowości Harrachov- wizyta na skoczni narciarskiej. Powrót do kraju późnym wieczorem.W sprawie wyceny, terminów lub konieczności indywidualnego dostosowania programu, prosimy o kontakt z naszym biurem