Prawdziwe podróże

Gruzja


ORYGINALNE PROGRAMY
Chcemy dać Wam możliwość odkrywania wybranych kierunków, poznania ich kultury i lokalnej społeczności. W naszych programach znajdziecie miejsca unikatowe, niedostępne dla masowej turystyki (często korzystamy z lokalnych środków transportu). Szukamy dla Was punktów niebanalnych, podążając nieutartymi ścieżkami. Z nami masz szanse poznać i osobiście doświadczyć prawdziwego charakteru odwiedzanych miejsc!

PODRÓŻE DLA CIEBIE
W Vero Travel do programów wycieczek zawsze podchodzimy indywidualnie! Dzięki temu jesteśmy w stanie dowolnie zmodyfikować program pod preferencje i potrzeby naszego klienta. Programy katalogowe opierają się na małych, kameralnych grupach już od 5 osób. Większe grupy tworzymy w przypadku wycieczek na zamówienie.

SPRÓBUJ EGZOTYKI
Proponujemy Wam wyprawy dające możliwość skosztowania całego bogactwa smaków i zapachów, jakie oferują wybrane miejsca. W dużej części naszych programów celowo nie uwzględniamy opcji wyżywienia. Chcemy Was zaprosić do przeżycia przygody, podczas której każdy będzie mógł skosztować lokalnej kuchni i odkryć swoje smaki. W tej kulinarnej podróży zawsze możecie liczyć na wsparcie pilota.

SPRAWDZENI PILOCI
Jesteśmy świadomi jak ważną rolę odgrywa przewodnik grupy. Stąd do współpracy zapraszamy wyłącznie ludzi pełnych pasji, ze znakomitą znajomością specyfiki odwiedzanych miejsc. Stawiamy na doświadczenie. Wybieramy pilotów elastycznych i otwartych na drugiego człowieka, dbających o atmosferę na wyjazdach, a przede wszystkim służących radą i pomocą w odkrywaniu różnych aspektów odwiedzanych miejsc. Dzięki temu gwarantujemy, że wyjazd będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.


Oferty z kategorii: Gruzja


Gruzja - polskie ślady
Trasa: Gruzja, Tbilisi, Kacheti, Sighnagi, Mccheta, Borjomi, Kutaisi, Batumi
Rodzaj oferty: Gruzja

Cena od: 3124 PLN

Pokaż ofertę

Gruzja - Winnym Szlakiem
Trasa: Gruzja, Tbilisi- Kachetia- Monastyr alawerdi- Napareuli- Gremi
Rodzaj oferty: Gruzja

Cena od: 3290 PLN

Pokaż ofertę

Gruzja klasyczna
Trasa: Gruzja, Mccheta, Tbilisi, Batumi
Rodzaj oferty: Gruzja

Cena od: 3626 PLN

Pokaż ofertę