Hotel Biokovka ***

Aktualnie brak ceny

Chorwacja, Makarska, Wczasy, Dojazd własny, BB - Śniadania

 Pobierz PDF


Makarska
 miasto w południowo-wschodniej Chorwacji (Dalmacja) u podnóża masywu górskiego Biokovo nad Morzem Adriatyckim. Makarska należy do najcieplejszych miejscowości w kraju, posiada dwa nadmorskie bulwary otoczone palmami i punktami gastronomiczno-handlowymi.
Na Riwierze Makarskiej znajduje się wszystko, co jest potrzebne na spędzenie cudownych wakacji w Chorwacji. Słoneczne plaże pełne są plażowiczów, którzy delektują się czystym morzem i innymi atrakcjami. W połowie dnia wszyscy idą do swoich apartamentów lub pobliskich restauracji, aby skosztować dalmatyńskich specjałów. Wiele turystycznych nagród świadczy o jakości usług Makarskiej. To idealne miejsca, w których znajduje się wiele zatoczek osłoniętych od silnych wiatrów, a spokojne morze jest idealne na całodzienne pobyty na plaży. Z roku na rok coraz więcej inwestuje się w jakość zakwaterowania co przekłada się na większą ilość turystów krajowych i zagranicznych.
Riwiera Makarska jest turystycznym hitem Chorwacji. Znane w świecie i wciąż nagradzane kilometrowe plaże, należące do najładniejszych nad Adriatykiem, spokojne miejscowości na wybrzeżu pomiędzy morzem i wspaniałymi górami Biokovo, pokażą wszystkim odwiedzającym drogę do idealnego wypoczynku w centrum Dalmacji. Połączenie dóbr kultury, bogactw naturalnych i plaż to idealna kombinacja, składająca się na idealny urlop.


Hotel Biokovka ***

- świetnie położony

Położenie: 2 km od centrum Makarskiej, w lasku piniowym, ok. 50 m od plaży żwirowej.
Hotel: trzygwiazdkowy, 245 pokoi i 2 apartamenty, składa się z budynku głównego i dwóch mniejszych.
Do dyspozycji gości: recepcja, 2 bary, windy, restauracja, kantor wymiany walut, sklepik z pamiątkami, parking, wieczorki taneczno-muzyczne.
Plaża: położona przy hotelu, żwirkowa, prysznice rozmieszczone na plaży, leżaki i parasole dodatkowo płatne.
Pokoje: 2-osobowe z możliwością dostawki, w każdym pokoju znajduje się łazienka z wanną lub prysznicem, a także klimatyzacja, telewizor, telefon, balkon, pokoje od strony morza płatne dodatkowo.
Sport i rozrywka: kryty basen z morską podgrzewaną wodą (czynny 7:30-18:00), fitness, sauna, solarium (za opłatą), plac zabaw, aerobic.
Wyżywienie: śniadania, śniadania i obiadokolacje w formie bufetu lub śniadania, obiady i kolacje (obiady serwowane, do wyboru z karty dań).

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie: 7 noclegów w opisanym hotelu,
  • wyżywienie: 7 śniadań,
  • taksę klimatyczną.

Opcjonalnie: 

  • ubezpieczenie NNW, KL i CP, bagaż Signal Iduna S.A.Aktualnie brak terminów