Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie

Cena od: 185 PLN

Niemcy, Berlin, Jarmark świąteczny, Autokar, OB - Bez wyżywienia

 Pobierz PDF

Świąteczny klimat, przystrojone uliczki, zapach przyprawy korzennej unoszący się w powietrzu, dźwięki kolęd rozbrzmiewające pośród stoisk z regionalnymi smakołykami i możliwość zakupu niepowtarzalnych prezentów dla swoich bliskich….

Zapraszamy na jednodniowy wyjazd przedświąteczny do Berlina
Zwiedzanie połączone z pobytem na jarmarku to idealne rozwiązanie na ciekawą wycieczkę zimową porą i przedświąteczne zakupy!


Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd do Berlina. Spacer po mieście- Aleksanderplatz- słynny plac w centrum Berlina nazwany na cześć cara Aleksandra, aleja Unter den Linden, Brama Brandenburska - jeden z najbardziej charakterystycznych punktów miasta, Statua Zwycięstwa, Muzeum Pergamonu, Gmach Reichstagu- obecnie siedziba parlamentu ze swoją nową kopułą, pozostałości Muru Berlińskiego. Czas wolny na Jarmarku Bożonarodzeniowym. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Powrót do kraju nad ranem i zakończenie wycieczki.

ATRAKCJE
Jarmarki Bożonarodzeniowe to nie tylko okazja do przedświątecznych zakupów łakoci, ozdób choinkowych i prezentów, ale także niezwykła okazja by poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.
W Berlinie jest kilkanaście jarmarków, ale najsłynniejszy odbywa się przy kościele postawionym na pamiątkę czasów Cesarza Wilhelma (Wilhelm Gedächtniskirche). Warto skosztować tam lokalnych smakołyków i kupić pamiątki związane z Berlinem.

Cena zawiera:

  • transport przejazd autokarem lub mikrobusem,
  • ubezpieczenie KL, NNW, CP, bagaż Signal Iduna S.A.,
  • opiekę pilota na całej trasie wycieczki.

Cena nie zawiera:

  • opłat za lokalnych przewodników i system słuchawkowy audio guide - łącznie ok. 7 Euro oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (dla chętnych).
  • Istnieje możliwość wykupienia obiadu w restauracji - ok. 15 Euro (realizowana przy grupie min. 10 osób chętnych - prośbę trzeba zgłosić wcześniej w biurze podróży).Termin Cena Rezerwacja
30-11-2019 - 30-11-2019185 PLNRezerwuj
07-12-2019 - 07-12-2019185 PLNRezerwuj
14-12-2019 - 14-12-2019185 PLNRezerwuj