Prawdziwe podróże

Jarmark Bożonarodzeniowy w Pradze

Cena od: 270 PLN

Czechy, Praga, Jarmarki Świąteczne Europa, Autokar, OB - Bez wyżywienia

 Pobierz PDF

Świąteczny klimat, przystrojone uliczki, zapach przyprawy korzennej unoszący się w powietrzu, dźwięki kolęd rozbrzmiewające pośród stoisk z regionalnymi smakołykami i możliwość zakupu niepowtarzalnych prezentów dla swoich bliskich.

Zapraszamy na jednodniowy wyjazd przedświąteczny do Pragi 
Zwiedzanie połączone z pobytem na jarmarku to idealne rozwiązanie na ciekawą wycieczkę zimową porą i przedświąteczne zakupy!


Wyjazd z ustalonego miejsca we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do Pragi. Spacer po mieście - Klasztor na Strahovie, Praska Loreta, Zamek Praski - czyli Hrad, Katedra Św. Wita, Pałac Królewski, Bazylika Św. Jerzego oraz Złota Uliczka, spacer przez Małą Stranę do Mostu Karola, następnie do Rynku Staromiejskiego ze słynnym zegarem "Orloj", pomnikiem reformatora religijnego Jana Husa, Kościołem Tyńskim, Kościołem św. Mikołaja. Czas wolny na Jarmarku Bożonarodzeniowym. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd w godzinach nocnych,

ATRAKCJE
W Pradze targi świąteczne odbędą się, tak jak co roku, na Rynku Staromiejskim i Placu Wacława. Na odświętnie przystrojonych stoiskach będzie można zakupić dekoracje świąteczne, ozdoby ze słomy, pierniczki świąteczne, pachnące świeczki, a także ciepłe szale i czapki. Zmarznięci goście z przyjemnością skosztują grzane wino, gorący poncz czy miód pitny, ucztą dla podniebienia będą także pieczone kasztany, kukurydza, tradycyjne czeskie pieczywo i grillowane kiełbaski. Pod przepięknie oświetloną choinką na Rynku Staromiejskim znajdzie się szopka bożonarodzeniowa. 

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem
  • ubezpieczenie KL, NNW, CP, bagaż Signal Iduna S.A.,
  • opiekę pilota na całej trasie wycieczki
  • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy 

Dodatkowo płatno (obowiązkowo):

  • opłata za przewodnika lokalnego 150 KC/os.
  • bilety wstępu na Hradczany 250 KC/os. 
  • zestaw słuchawkowy audioguide 50 KC/os.