Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu

Cena od: 210 PLN

Austria, Wiedeń, Jarmark świąteczny, Autokar, OB - Bez wyżywienia

 Pobierz PDF

Świąteczny klimat, przystrojone uliczki, zapach przyprawy korzennej unoszący się w powietrzu, dźwięki kolęd rozbrzmiewające pośród stoisk z regionalnymi smakołykami i możliwość zakupu niepowtarzalnych prezentów dla swoich bliskich….

Zapraszamy na jednodniowy wyjazd przedświąteczny do Wiednia
Zwiedzanie połączone z pobytem na jarmarku to idealne rozwiązanie na ciekawą wycieczkę zimową porą i przedświąteczne zakupy!


Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd do WIEDNIA. Spacer po Cesarskim Mieście- Katedra Św. Szczepana, która jest symbolem Wiednia i najważniejszą budowlą gotycką w Austrii, dom Mozarta, Stary Rynek, Graben Strasse z imponującą Kolumną Morową. Następnie zobaczymy najważniejsze budowle na Ringu- Operę, Muzeum Historii i Sztuki, Plac Marii Teresy, Muzeum Historii Naturalnej, Hofburg- zimową rezydencję cesarską, Parlament, Ratusz, Uniwersytet i Kościół Wotywny. Po południu czas wolny na jednym z Jarmarków Bożonarodzeniowych, gdzie na kilkuset stoiskach można kupić unikalne prezenty świąteczne, słodycze, ozdoby choinkowe. Wyjazd w drogę powrotną do Polski w godzinach wieczornych. Powrót do kraju nad ranem następnego dnia. 

ATRAKCJE
Jarmarki Bożonarodzeniowe to nie tylko okazja do przedświątecznych zakupów łakoci, ozdób choinkowych i prezentów, ale także niezwykła okazja by poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.
W Wiedniu odbywa się kilka jarmarków, można je znaleźć m.in. w okolicach miejskiego ratusza (najstarszy- organizowany od ponad 200 lat), w dzielnicy Spittelberg, przy pałacu Schoenbrun oraz na terenie uniwersyteckim i w okolicach Belwederu.
Warto skosztować tam lokalnych smakołyków (słodycze, pieczone kasztany, grzane wino) i kupić ozdoby choinkowe.

Cena zawiera:

  • transport przejazd autokarem lub mikrobusem,
  • ubezpieczenie KL, NNW, CP, bagaż Signal Iduna S.A.,
  • opiekę pilota na całej trasie wycieczki.

Cena nie zawiera:

  • opłat za lokalnych przewodników i system słuchawkowy audio guide - łącznie ok. 7 Euro oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (dla chętnych).

Istnieje możliwość wykupienia obiadu w restauracji- ok. 15 EUR/os. (realizowana przy grupie min. 10 osób chętnych - prośbę trzeba zgłosić wcześniej w biurze podróży)
Termin Cena Rezerwacja
30-11-2019 - 30-11-2019210 PLNRezerwuj
07-12-2019 - 07-12-2019210 PLNRezerwuj
14-12-2019 - 14-12-2019210 PLNRezerwuj