Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu 2 dni

Aktualnie brak ceny

Austria, Wiedeń, Jarmark świąteczny, Autokar, HB - Śniadania i obiadokolacje

 Pobierz PDF

Świąteczny klimat, przystrojone uliczki, zapach przyprawy korzennej unoszący się w powietrzu, dźwięki kolęd rozbrzmiewające pośród stoisk z regionalnymi smakołykami i możliwość zakupu niepowtarzalnych prezentów dla swoich bliskich….

Zapraszamy na dwudniowy wyjazd przedświąteczny do Wiednia
Zwiedzanie połączone z pobytem na jarmarku to idealne rozwiązanie na ciekawą wycieczkę zimową porą i przedświąteczne zakupy!


Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd do WIEDNIA. Spacer po Cesarskim Mieście- zwiedzanie zaczniemy od Katedry św. Szczepana, która jest symbolem Wiednia i najważniejszą budowlą gotycką w Austrii, a następnie przejdziemy ulicą Graben. Czas wolny na Jarmarku. Wieczorem przejazd na teren Czech, zakwaterowanie w hotelu i obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Wiednia, gdzie zobaczymy najważniejsze budowle na Ringu- Operę, Muzeum Historii i Sztuki; Plac Marii Teresy; Muzeum Historii Naturalnej; Hofburg- zimową rezydencję cesarską; Parlament; Ratusz; Uniwersytet i Kościół Wotywny, Belweder, Kościół pod wezwaniem K. Boromeusza. Następnie zwiedzanie Schönbrunn- letniej rezydencji rodziny cesarskiej, jednej z najpiękniejszych budowli w stylu barokowym w Europie. Czas wolny na Jarmarku Świątecznym. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski. Powrót do kraju około północy.

ATRAKCJE
Jarmarki Bożonarodzeniowe to nie tylko okazja do przedświątecznych zakupów łakoci, ozdób choinkowych i prezentów, ale także niezwykła okazja by poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.
W Wiedniu odbywa się kilka jarmarków, można je znaleźć m.in. w okolicach miejskiego ratusza (najstarszy- organizowany od ponad 200 lat), w dzielnicy Spittelberg, przy pałacu Schönbrun oraz na terenie uniwersyteckim i w okolicach Belwederu.
Warto skosztować tam lokalnych smakołyków (słodycze, pieczone kasztany, grzane wino) i kupić ozdoby choinkowe.

Cena zawiera:

TRANSPORT: przejazd autokarem lub mikrobusem,
ZAKWATEROWANIE: 1 nocleg w hotelu w Czechach,
WYŻYWIENIE: śniadanie i obiadokolacja w hotelu,
UBEZPIECZENIE KL, NNW, CP, bagaż Signal Iduna S.A.,
OPIEKĘ pilota na całej trasie wycieczki,
SKŁADKĘ na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny*.
* Na podstawie art. 10f ust. 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz. U. z 2016 r. poz. 187 i 1334) i rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016 r. (Dz. U. z 25 listopada 2016 r. poz. 1900).
Szczegółowe informacje są zawarte w Ogólnych Warunkach Uczestnictwa VERO TRAVEL.

Cena nie zawiera:

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, kosztu przewodnika lokalnego, biletów komunikacji miejskiej, zestawów audio guide- łącznie ok. 30 EUR/os.
Aktualnie brak terminów