Jarmark Bożonarodzeniowy we Lwowie

Cena od: 199 PLN

Ukraina, Lwów, Jarmark świąteczny, Autokar, OB - Bez wyżywienia

 Pobierz PDF

Świąteczny klimat, przystrojone uliczki, zapach przyprawy korzennej unoszący się w powietrzu, dźwięki kolęd rozbrzmiewające pośród stoisk z regionalnymi smakołykami i możliwość zakupu niepowtarzalnych prezentów dla swoich bliskich….


Dzień 1
Wyjazd wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd na Ukrainę.
Dzień 2
W godzinach porannych przyjazd do Lwowa. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem zaczniemy od wizyty na Cmentarzu Łyczakowskim - najbardziej znanym cmentarzu Lwowa i jednym z najpiękniejszych polskich cmentarzy, miejscu wiecznego spoczynku wielu wybitnych, zasłużonych dla Polski ludzi kultury, nauki, polityki. Kolejno przejazd na Stare Miasto, Spacer po Rynku z otaczającymi go kamienicami. Zobaczymy m. in. jedyną w swoim rodzaju Katedrę Ormiańską zbudowaną na wzór katedry z armeńskiego miasta Ani, Katedrę Łacińską pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, manierystyczną Kaplicę Boimów, Cerkiew Wołoską, kościół Dominikanów, Prospekt Swobody z Pomnikiem Mickiewicza prowadzący do słynnej Opery Lwowskiej. Po południu czas wolny na Jarmarku Bożonarodzeniowym – będzie można skosztować lokalnych przysmaków, napić się grzanego wina lub piwa i zrobić świąteczne zakupy w naprawę korzystnych cenach! W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski.
Dzień 3
Powrót do Polski w godzinach porannych.

Cena zawiera:

  • transport autokarem lub mikrobusem,
  • ubezpieczenie KL, NNW, CP Signal Iduna S.A.,
  • opiekę pilota. 

Cena nie zawiera:

  • opłaty za lokalnego przewodnika, system słuchawkowy audio guide, biletów wstępu na Cmentarz Łyczakowski - łącznie 150 UAH, tj. ok. 25 zł.

UWAGA
NA WYJAZD POTRZEBNY JEST PASZPORT WAŻNY MINIMUM 6 MIESIĘCY !!!

Istnieje możliwość wykupienia obiadu w restauracji - dopłata 35 zł (realizowana przy grupie min. 10 osób chętnych).
Termin Cena Rezerwacja
13-12-2019 - 15-12-2019199 PLNRezerwuj
20-12-2019 - 22-12-2019199 PLNRezerwuj