JARMARK W PRADZE

Jarmark Bożonarodzeniowy z noclegiem w Pradze - sprawdź ofertę!

PIELGRZYMKA DO FATIMY

Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy w ostatnim terminie w tym roku - 08-14.11.2017 - sprawdź ofertę!

JARMARK W KRAKOWIE

Jarmark Bożonarodzeniowy ze zwiedzaniem Krakowa - sprawdź ofertę!

LONDYN CITY BREAK

Wyloty z Warszawy, Poznania, Wrocławia i Katowic - sprawdź ofertę!

JARMARK W WIEDNIU

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu - sprawdź ofertę!

TROPICAL ISLANDS

Tropiki w zasięgu ręki! - sprawdź ofertę!

 

SŁOWACJA - ZAMKI, BASENY, GÓRY

To kolejna propozycja dla "leniuchów". Na tej imprezie uczestnicy mało chodzą, dużo odpoczywają. Sporo zwiedzania, kąpiele, przepiękne widoki. Program nie jest forsowny i jest odpowiedni dla osób w każdym wieku

1 dzień
wyjazd z kraju w godzinach rannych. Po południu przyjazd do Zamku Oravskiego. Zwiedzanie zamku, udział w imprezie pokazującej historię zamku i okolicy. Uczta rycerska, tańce (uwaga: na życzenie zleceniodawcy istnieje możliwość zmiany programu na „spotkanie z Draculą"). Przejazd na nocleg do hotelu.


2 dzień
po śniadaniu przejazd do miejscowości Besenova. 3- godzinny pobyt w kompleksie basenów z wodami termalnymi. Obiad. Po obiedzie przejazd do Doliny Demanovskiej. Zwiedzanie Jaskini Lodowej (otwarta czerwiec- wrzesień) lub Jaskini Wolności. Przejazd do hotelu na uroczystą kolację. Nocleg.


3 dzień
po śniadaniu przejazd do miejscowości Jasna. Wjazd wyciągiem krzesełkowym na szczyt Chopok (2024m, na samym szczycie ok. 1 godz. podejście pieszo). Po powrocie z góry obiad w restauracji. Po południu wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do kraju w godzinach nocnych.

 


W sprawie wyceny, terminów lub konieczności indywidualnego dostosowania programu, prosimy o kontakt z naszym biurem