JARMARK W PRADZE

Jarmark Bożonarodzeniowy z noclegiem w Pradze - sprawdź ofertę!

PIELGRZYMKA DO FATIMY

Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy w ostatnim terminie w tym roku - 08-14.11.2017 - sprawdź ofertę!

JARMARK W KRAKOWIE

Jarmark Bożonarodzeniowy ze zwiedzaniem Krakowa - sprawdź ofertę!

LONDYN CITY BREAK

Wyloty z Warszawy, Poznania, Wrocławia i Katowic - sprawdź ofertę!

JARMARK W WIEDNIU

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu - sprawdź ofertę!

TROPICAL ISLANDS

Tropiki w zasięgu ręki! - sprawdź ofertę!

 

WĘGRY - SZLAKIEM WINA I WODY (TERMALNEJ)

To propozycja dla smakoszy i koneserów wina. Konsumpcja, kąpiele, widoki i odrobina zwiedzania.


1 dzień
wyjazd z kraju w godzinach rannych. Wieczorem przyjazd do miejscowości Miskolc. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja. Wieczorem wizyta w kompleksie basenów Barlangfurdo- jedynym w Europie kompleksie basenów wykutych w skałach. Do dyspozycji gości: baseny wewnętrzne i zewnętrzne z wodami termalnymi, baseny w podziemnych grotach, sauna, jacuzzi. Powrót do hotelu na nocleg.

 


2 dzień

po śniadaniu przejazd do miejscowości Eger. Zwiedzanie miasta: góra zamkowa, twierdza, turecki minaret. Odwiedziny w winnicach, degustacja win. Po obiedzie odpoczynek w kompleksie basenów z wodami termalnymi. Wieczorem kolacja przy muzyce węgierskiej w regionalnej restauracji. Powrót do hotelu na nocleg.


3 dzień

po śniadaniu przejazd do miejscowości Tokaj. Zwiedzanie muzeum winiarstwa. Przejazd na wspaniały punkt widokowy, z którego widać jak łączą się rzeki Bodrog i Tisza. Obiad i degustacja lokalnych win w jednej z winiarni. Wieczorem przejazd w okolice miejscowości Sarospatak na kolację i nocleg.

 

4 dzień
po śniadaniu zwiedzanie miasta Sarospatak: wizyta w zamku Rakoczych, wejście na wieżę widokową, zwiedzanie piwnic zamkowych. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Po drodze obiad na terenie Słowacji. Przyjazd do kraju w godzinach nocnychW sprawie wyceny, terminów lub konieczności indywidualnego dostosowania programu, prosimy o kontakt z naszym biurem