JARMARK W PRADZE

Jarmark Bożonarodzeniowy z noclegiem w Pradze - sprawdź ofertę!

PIELGRZYMKA DO FATIMY

Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy w ostatnim terminie w tym roku - 08-14.11.2017 - sprawdź ofertę!

JARMARK W KRAKOWIE

Jarmark Bożonarodzeniowy ze zwiedzaniem Krakowa - sprawdź ofertę!

LONDYN CITY BREAK

Wyloty z Warszawy, Poznania, Wrocławia i Katowic - sprawdź ofertę!

JARMARK W WIEDNIU

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu - sprawdź ofertę!

TROPICAL ISLANDS

Tropiki w zasięgu ręki! - sprawdź ofertę!

 

NIEMCY - Berlin Tropikalny
Nie trzeba lecieć w daleką podróż, żeby poczuć klimat tropików. Zapraszamy wszystkich na egzotyczną wycieczkę do naszych sąsiadów:


1 dzień
wyjazd z Polski w godzinach rannych. Przyjazd do Berlina w godzinach popołudniowych. zwiedzanie miasta: Aleksanderplatz, aleja Unter den Linden, Brama Brandenburska, Statua Zwycięstwa, gmach Reichstagu - siedziba parlamentu, Muzeum Pergamońskie - jedno z najsławniejszych muzeów europejskich, słynące ze zbiorów antycznej architektury oraz hellenistycznej rzeźby, Europa Center, Kaiser Wilhelm Gedächtniskirche - Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma, ulica Kurfürstendamm pełna eleganckich sklepów światowych projektantów mody. Wieczorem Przejazd  do hotelu na kolację i nocleg.

 2 dzień

po śniadaniu dalsze zwiedzanie Berlina. Około południa przejazd do miejscowości Krausnick, w której mieści się„Tropikalna Wyspa"- największy  w Europie kompleks krytych basenów, w którym stworzono warunki przypominające tropikalną wyspę: las tropikalny, błękitne morze, laguny i piaszczyste plaże zapraszają do wypoczynku. Egzotyczne parki i ogrody z orchideami. W tropikalnej wiosce można zobaczyć domki typowe dla Tajlandii, Bali, Borneo, Polinezji, Amazonii i Kongo. Idealny klimat panujący tu przez cały rok (powietrze 23-25 C, woda 28-31 C) gwarantuje świetne samopoczucie. Do dyspozycji gości: baseny, zjeżdżalnie, siatkówka, gimnastyka w wodzie, całodzienne pokazy taneczne, masaże. Lub po prostu leniuchowanie pod palmami.

Uczestnicy wycieczki zjedzą obiad w tutejszej restauracji, a wieczorem wezmą udział w wielkim tanecznym show. W czarującym otoczeniu, pośród wody i palm, przeniesiemy się do odległych krajów i egzotycznych kultur. Jako widzowie będziemy siedzieć na piaszczystej plaży lub na leżakach. W czasie show zostanie podana kolacja.

Niecodzienną atmosferę podkreśli nocleg w namiotach na tropikalnej wyspie.

 3 dzień
Po śniadaniu dalsze korzystanie z uroków tropikalnej wyspy. Około południa wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Polski w godzinach wieczornych.


 

 

 


W sprawie wyceny, terminów lub konieczności indywidualnego dostosowania programu, prosimy o kontakt z naszym biurem