PRIVATE TOURS

Chcemy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej nowej oferty- wyjazdów dla grup kilkuosobowych. Nazwaliśmy tą formę wyjazdu PRIVATE TOUR ponieważ wyjazdy organizujemy przy zgłoszeniu 4-6 osób.

W zasadzie ten sposób podróżowania nie ma żadnych ograniczeń. To Państwo określacie cel wyjazdu, termin, oczekiwane świadczenia, rodzaj zakwaterowania i wyżywienia. My, na podstawie tak sprecyzowanych kryteriów, przygotujemy dla Państwa ofertę wyjazdu. Jeżeli oferta spotka się z zainteresowaniem, zabierzemy Państwa na niezapomnianą wycieczkę.

Do obsługi wspomnianych wyjazdów zapewnimy Państwu komfortowego busa z doświadczonym kierowcą. Możemy również wysłać z Państwem pilota, specjalizującego się w wybranym kierunku.

Planując takie wyjazdy możemy się skupić na jednym wybranym mieście (polecamy stolice europejskie) lub połączyć w trasę kilka miejsc. Na początek polecamy:
CZECHY: Ołomuniec- Brno- Praga;   Hradec Kralove- Praga- Pilzno,
NIEMCY: Drezno- Lipsk- Berlin;
WĘGRY: Budapeszt- Eger- Miskolc;
AUSTRIA: Wiedeń- Graz- Salzburg.

Dla bardziej doświadczonych: SZWAJCARIA, HOLANDIA, BELGIA, FRANCJA, .......

Może to być też wyjazd okolicznościowy, n.p.:
- winobranie: SŁOWACJA, WĘGRY, AUSTRIA,
- Oktoberfest w Niemczech,
- podróże kulinarne: Włochy, Francja, ...
- koncerty, wystawy, festiwale w dowolnym miejscu Europy.

Plusy takiej formy wyjazdów to: komfort podróży, komfort zwiedzania w małej grupie, brak ograniczeń czasowych, bus i pilot do wyłącznej dyspozycji.

W przypadku zainteresowania wyjazdem prosimy o kontakt:
tel. 774544569,   tel. kom. 664291056,  e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


TRANSPORT:

 

ZAPRASZAMY !!!