JARMARK W PRADZE

Jarmark Bożonarodzeniowy z noclegiem w Pradze - sprawdź ofertę!

PIELGRZYMKA DO FATIMY

Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy w ostatnim terminie w tym roku - 08-14.11.2017 - sprawdź ofertę!

JARMARK W KRAKOWIE

Jarmark Bożonarodzeniowy ze zwiedzaniem Krakowa - sprawdź ofertę!

LONDYN CITY BREAK

Wyloty z Warszawy, Poznania, Wrocławia i Katowic - sprawdź ofertę!

JARMARK W WIEDNIU

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu - sprawdź ofertę!

TROPICAL ISLANDS

Tropiki w zasięgu ręki! - sprawdź ofertę!

 

Holandia - Belgia - Francja - 7 DNI

SZLAKIEM NIEZWYKŁYCH MUZEÓW

 

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:
1 DZIEŃ: Wyjazd w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd przez Niemcy do Holandii. W czasie podróży planowane są krótkie postoje na toaletę i posiłek.

2 DZIEŃ: Przyjazd do Holandii, do Oegstgeest. Zwiedzanie Muzeum Corpus Experience, czyli Muzeum wnętrza człowieka. Uczestnicy odbędą niesamowitą podróż poprzez ludzkie ciało, podczas której zobaczą, poczują i usłyszą jak pracuje ciało człowieka. Poznają odpowiedzi na pytania: -Dlaczego muszę spać?”, -Jak rosną moje włosy?” i wiele innych. Poprzez najnowsze technologie i efekty 3D wyjaśnione zostaną wszystkie medyczne aspekty funkcjonowania ludzkiego ciała. Następnie przejazd do Amsterdamu na krótkie zwiedzanie miasta - Muzeum figur woskowych Madame Tussaud’s, spacer po centrum miasta. Następnie przejazd na obiadokolację i nocleg w Holandii.

3 DZIEŃ: Śniadanie a po nim przejazd na teren Belgii. Wizyta w Europejskim Centrum Lotów Kosmicznych - Euro Space Center. Uczestnicy wezmą udział w pokazach przedstawiających historię Wszechświata - zaczynając od Wielkiego Wybuchu a kończąc na dzisiejszych lotach w kosmos. Można będzie poczuć się jak astronauci, pracujący i żyjący w przestrzeni kosmicznej. Następnie przejazd na teren Francji, zakwaterowanie w hotelu pod Paryżem, obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ: Śniadanie, a po nim zwiedzanie Paryża. Uczestnicy zobaczą m.in.: dzielnicę cyganerii artystycznej - Montmartre, górującą nad miastem bazylikę Serca Jezusowego - Sacre-Coeur, Plac Pigalle, ze słynnym czerwonym wiatrakiem, czyli kabaretem Moulin Rouge, wyspę La Cité ze Św. Kaplicą, Pałacem Sprawiedliowści i Conciergerie (zwiedzanie z zewnątrz) oraz Katedrą Notre Dame (zwiedzanie wnętrza katedry). Czas na zakup pamiątek i posiłek we własnym zakresie. Następnie przejazd do Dzielnicy Łacińskiej, na Sorbonę i Pantheon. Zwiedzanie zakończymy wjazdem na Wieżę Eiffela’a, z której zobaczyć można panoramę miasta. Obiadokolacja, powrót do obiektu na nocleg.

5 DZIEŃ: Śniadanie, po nim wizyta w Luwrze, jednym z najstarszych i największych muzeów na świecie. Następnie przejazd do Muzeum Techniki - Cite des Sciences. Zwiedzanie sali wystawowej Explora, podzielonej na części tematyczne (Ocean, Przestrzeń kosmiczna, Technika). Wizyta w Planetarium i kinie trójwymiarowym braci Lumiere. Obiadokolacja i powrót do hotelu na nocleg.

6 DZIEŃ: Śniadanie, a po nim pobyt w Eurodisneylandzie, magicznym świecie bajek, najsłynniejszym europejskim parku rozrywki. Obiad na terenie Disneylandu. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. W trakcie podróży planowane są krótkie postoje na toaletę i posiłki.

7 DZIEŃ: Przyjazd do Polski w godzinach południowych i zakończenie wycieczki.

świadczenia:
- TRANSPORT: przejazd komfortowym autokarem
- ZAKWATEROWANIE: noclegi w hotelach typu Formula 1 (pokoje 3 os. łazienki na korytarzu): 1 nocleg na terenie Holandii, 3 noclegi na terenie Francji
- WYŻYWIENIE: 4 śniadania, 4 obiadokolacje, 1 obiad
- UBEZPIECZENIE: KL, NNW, CP i bagaż SIGNAL IDUNA
- OPIEKA PILOTA na całej trasie
- OPIEKA NAUCZYCIELI z ramienia szkoły
- UPOMINEK dla każdego uczestnika

- BILETY WSTĘPU do zwiedzanych obiektów oraz BILETY KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ mogą być wliczone w cenę wycieczki lub płatne dodatkowo przez uczestników

Uwagi:
- uczestnicy powinni zaopatrzyć się w suchy prowiant na podróż - pierwszy posiłek to obiadokolacja drugiego dnia
- uczestnicy powinni zabrać ze sobą legitymację szkolną.

 

W sprawie wyceny, terminów lub konieczności indywidualnego dostosowania programu, prosimy o kontakt z naszym biurem