JARMARK W PRADZE

Jarmark Bożonarodzeniowy z noclegiem w Pradze - sprawdź ofertę!

PIELGRZYMKA DO FATIMY

Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy w ostatnim terminie w tym roku - 08-14.11.2017 - sprawdź ofertę!

JARMARK W KRAKOWIE

Jarmark Bożonarodzeniowy ze zwiedzaniem Krakowa - sprawdź ofertę!

LONDYN CITY BREAK

Wyloty z Warszawy, Poznania, Wrocławia i Katowic - sprawdź ofertę!

JARMARK W WIEDNIU

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu - sprawdź ofertę!

TROPICAL ISLANDS

Tropiki w zasięgu ręki! - sprawdź ofertę!

 

Krasiejów - 1 DZIEŃ

KRASIEJÓW - W ŚWIECIE DINOZAURÓW

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do JuraParku w Krasiejowie. Spotkanie z przewodnikiem.

Zwiedzanie zaczniemy od Tunelu Czasu, czyli miejsca które przeniesie was w czasy gdy jeszcze nie istniała ziemia. Na waszych oczach narodzi się Ziemia, powstanie atmosfera czy pierwsze formy życia. Zajrzycie w głębiny paleozoicznych mórz podziwiając ich mieszkańców. Obejrzycie wędrówki kontynentów, zmiany klimatyczne i największe kataklizmy w dziejach naszej planety. Wszystko to w niesamowicie realistycznej scenerii połączonej z najnowszymi osiągnięciami technologii multimedialnych.

Po pełnej wrażeń podróży w Tunelu Czasu rozpoczniemy spacer wśród prehistorycznych stworzeń po specjalnie przygotowanej ścieżce edukacyjnej. Ścieżka prowadzi przez teren wyrobiska i ma długość około 1500m. Wzdłuż ścieżki rozmieszczone są modele mezozoicznych gadów i płazów. Prawie 70 gatunków, około 200 modeli czyni JuraPark Krasiejównajwiększym tego typu obiektem w Europie.

Kolejnym etapem zwiedzania jest DinoPark. Pawilon Paleontologiczny w Krasiejowie zabezpiecza największe w Europie skamieniałości triasowych płazów i gadów, które można oglądać przez przeszkloną podłogę. Jest to jedyne muzeum na świecie, które stoi nad czynnym stanowiskiem paleontologicznym. Zobaczyć można tu rekonstrukcje szkieletu najstarszego jak dotąd odkrytego pradinozaura.

Następnie zapraszamy na krótki seans filmowy pełny emocji w Cinema 5D (sala kinowa mieści 24 osoby - podział grupy na mniejsze części). Prócz trójwymiarowego obrazu widzowie mogą doznawać także innych wrażeń zmysłowych: dźwiękowych, ruchowych, dotykowych, zapachowych. Efekty te pozwalają oglądającym przemienić się w aktywnych uczestników scen rozgrywających się na ekranie. W kinie można obejrzeć film pt.: "Dinozaury. Giganty Patagonii" oraz horror "Asylum".

Po zwiedzaniu czas na relaks - szaleństwa w Parku rozrywki, gdzie wśród automatów do gier, symulatorów, dmuchanych zjeżdżalni każdy znajdzie coś dla siebie.

Na koniec zaprosimy na ognisko z pieczeniem kiełbasek, po który udamy się w drogę powrotną. Planowany powrót i zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

świadczenia:

- TRANSPORT: przejazd autokarem

- OPIEKA pilota

- OPIEKA wychowawców z ramienia szkoły

- BILET WSTĘPU do JuraParku w Krasiejowie

- BILET do Cinema 5D

- OGNISKO z pieczeniem kiełbasek

- UPOMINEK dla każdego uczestnika

dodatkowo płatne przez uczestników:

- atrakcje w Paku rozrywki, udostępniane na podstawie Dinożetonów, 1 żeton = 3 zł

 

 

W sprawie wyceny, terminów lub konieczności indywidualnego dostosowania programu, prosimy o kontakt z naszym biurem