JARMARK W PRADZE

Jarmark Bożonarodzeniowy z noclegiem w Pradze - sprawdź ofertę!

PIELGRZYMKA DO FATIMY

Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy w ostatnim terminie w tym roku - 08-14.11.2017 - sprawdź ofertę!

JARMARK W KRAKOWIE

Jarmark Bożonarodzeniowy ze zwiedzaniem Krakowa - sprawdź ofertę!

LONDYN CITY BREAK

Wyloty z Warszawy, Poznania, Wrocławia i Katowic - sprawdź ofertę!

JARMARK W WIEDNIU

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu - sprawdź ofertę!

TROPICAL ISLANDS

Tropiki w zasięgu ręki! - sprawdź ofertę!

 

Wisła - Ustroń - Żywiec - 3 DNI

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1: Wyjazd z umówionego miejsca w godzinach rannych. Przejazd do Wisły, przejście szlakiem spacerowym, który prowadzi między innymi do zbudowanego w okresie międzywojennym Zameczku Prezydenta Ignacego Mościckiego oraz do źródeł Czarnej i Białej Wisełki, które razem wypływają ze stoków Baraniej Góry, dając początek Królowej Polskich rzek Wiśle. Spacer po mieście. Następnie przejazd do obiektu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2: Śniadanie, po nim przejazd do Ustronia. Spacer po mieście, wjazd kolejką linową na Czantorię skąd roztacza się piękna panorama Ustronia i Beskidu Ślaskiego a przy dobrej widoczności zobaczyć można Tatry i Małą Fatrę. Na szczycie proponujemy ślizgi na letnim torze saneczkowym o długości ponad 700 m. Następnie zejście szlakiem turystycznym do centrum Ustronia. Powrót do ośrodka na obiadokolację w formie ogniska i nocleg.

DZIEŃ 3: Śniadanie, po nim wykwaterowanie z obiektu i przejazd do Żywca. Przejście przez centrum Starego Miasta. Następnie wizyta w parku Habsburgów gdzie zwiedzimy Pałac Habsburgów oraz Stary Zamek a w nim wystawę "Konfessaty, czyli Sądy, Wyroki, Tortury". Wśród eksponatów obejrzymy m. in. łoże sprawiedliwości, hiszpańskie buty oraz konfesjonał. Następnie wizyta w słynnym Muzeum Browaru Żywiec, gdzie zwiedzający mogą zapoznać się z historią żywieckiego producenta piwa, przejść m.in. po replice XIX-wiecznej uliczki, zajrzeć do galicyjskiej karczmy, czy słynnej przed II wojną światową warszawskiej Restauracji Żywieckiej.

W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Powrót do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych, zakończenie wycieczki.

 

ŚWIADCZENIA:

- TRANSPORT: przejazd komfortowym autokarem

- ZAKWATEROWANIE: 2 noclegi w ośrodku - pokoje z łazienkami

- WYŻYWIENIE: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, ognisko

- OPIEKA PILOTA na całej trasie

- OPIEKA WYCHOWAWCÓW z ramienia szkoły

- BILETY WSTĘPU mogą być wliczone w cenę wycieczki lub płatne dodatkowo przez uczestników

 

W sprawie wyceny, terminów lub konieczności indywidualnego dostosowania programu, prosimy o kontakt z naszym biurem