JARMARK W PRADZE

Jarmark Bożonarodzeniowy z noclegiem w Pradze - sprawdź ofertę!

PIELGRZYMKA DO FATIMY

Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy w ostatnim terminie w tym roku - 08-14.11.2017 - sprawdź ofertę!

JARMARK W KRAKOWIE

Jarmark Bożonarodzeniowy ze zwiedzaniem Krakowa - sprawdź ofertę!

LONDYN CITY BREAK

Wyloty z Warszawy, Poznania, Wrocławia i Katowic - sprawdź ofertę!

JARMARK W WIEDNIU

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu - sprawdź ofertę!

TROPICAL ISLANDS

Tropiki w zasięgu ręki! - sprawdź ofertę!

 

Kraków

ZIELONA SZKOŁA W KRAKOWIE

 

RAMOWY PROGRAM:

DZIEŃ 1: Wyjazd z umówionego miejsca w godzinach rannych. Przejazd w kierunku Wadowic, spacer po mieście. Zwiedzanie: Domu Papieskiego, kościoła, w którym przyjmował chrzest, oraz miejsca gdzie chodził po maturze na kremówki. Następnie przejazd do Krakowa - zakwaterowanie w obiekcie, obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 2: Śniadanie, po nim przejazd na Zamek Królewski, gdzie czeka na nas lokalny przewodnik. Zwiedzanie: Katedra, Krypty, Groby Królewskie, Dzwon Zygmunta, Muzeum Katedralne, Smocza Jama. Następnie przejście na obiad do Restauracji Smocza Jama. Po obiedzie udamy się na godzinny rejs po Wiśle, podczas którego będziemy mijać: Wawel, Most Grunwaldzki, Klasztor Paulinów na Skałce, Most Piłsudskiego, Dzielnicę Żydowską - Kazimierz, Podgórze oraz Most Powstańców Śląskich. Po rejsie powrót do obiektu na teleturniej wiedzy o zabytkach Krakowa. Następnie kolacja i nocleg.
DZIEŃ 3: Śniadanie, po nim przejazd do Aqua Parku w Krakowie, gdzie spędzimy 70 minut na zabawach w Parku Wodnym, w którym można wspaniale i, co najważniejsze, bezpiecznie się bawić. W każdej chwili nad bezpieczeństwem gości czuwa zespół wykwalifikowanych ratowników. Następnie obiad, a po nim przejazd do Trójwymiarowego Kina IMAX, gdzie będziemy brali udział w pokazie filmu, wykładzie ze specjalistą oraz warsztatach tematycznych. Następnie przejazd do obiektu na kolację i nocleg.
DZIEŃ 4: Śniadanie, po nim wykwaterowanie z obiektu. Następnie spacer po Krakowie: Sukiennice, Kościół Mariacki, Stare Miasto. Czas wolny na zakup pamiątek. Wysłuchanie hejnału w Wieży Mariackiej i przejście na obiad. Kolejno przejazd do Uzdrowiska Kopalni Soli Bochnia. Zjazd do kopalni i zwiedzanie. Zwiedzając solne podziemia dzieci poznają warunki pracy górników solnych, które znacząco zmieniały się na przestrzeni wieków. Z działalnością kopalni związanych jest także wiele innych zawodów, niektóre z nich już zaniknęły wraz z postępem techniki. Przejście na kolację następnie dyskoteka w podziemiach, nocleg w Kopalni.
DZIEŃ 5: Śniadanie, po nim przejazd do Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek na zajęcia integracyjne Solne Królestwo, gdzie każde dziecko będzie mogło zobaczyć i posłuchać opowieści o bajkowej krainie noszącej nazwę -Krainy Solnych Skał”. Cała historia toczy się wokół drogi jaką sól pokonywała od momentu wydobycia do momentu gdy trafiła na rynki ówczesnego świata. Następnie wizyta w mini-zoo, stadninie koni i czas na odpoczynek oraz kiełbaskę z grilla. Wyjazd w drogę powrotną.

ŚWIADCZENIA:
- TRANSPORT: przejazd komfortowym autokarem
- ZAKWATEROWANIE: 3 noclegi w hostelu w Krakowie, 1 nocleg w Kopalni Bochnia
- WYŻYWIENIE: 3 x dziennie, (śniadanie, obiad, kolacja)
- OPIEKA PILOTA na całej trasie
- OPIEKA PRZEWODNIKA- w miejscach tego wymagających

 


W sprawie wyceny, terminów lub konieczności przygotowania zmian w programie, prosimy o kontakt z naszym biurem