JARMARK W PRADZE

Jarmark Bożonarodzeniowy z noclegiem w Pradze - sprawdź ofertę!

PIELGRZYMKA DO FATIMY

Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy w ostatnim terminie w tym roku - 08-14.11.2017 - sprawdź ofertę!

JARMARK W KRAKOWIE

Jarmark Bożonarodzeniowy ze zwiedzaniem Krakowa - sprawdź ofertę!

LONDYN CITY BREAK

Wyloty z Warszawy, Poznania, Wrocławia i Katowic - sprawdź ofertę!

JARMARK W WIEDNIU

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu - sprawdź ofertę!

TROPICAL ISLANDS

Tropiki w zasięgu ręki! - sprawdź ofertę!

 

Trójmiasto

RAMOWY PROGRAM:

DZIEŃ 1 - Wyjazd z umówionego miejsca we wczesnych godzinach rannych. Na trasie kilka postojów. Przejazd do TORUNIA. Spacer po mieście, zakup toruńskich pierników (czas na obiad we własnym zakresie). W godzinach wieczornych przyjazd w do GDAŃSKA, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

DZIEŃ 2 - Po śniadaniu, przejazd do miasta i zwiedzanie GDAŃSKA z przewodnikiem: Park Oliwski: Palmiarnia, Pałac Opatów, Katedra Oliwska. Następnie przejazd do centrum na dalsze zwiedzanie: Droga Królewska (Brama Wyżynna, Katownia i Wieża Więzienna, Targ Węglowy i Wielka Zbrojownia, Dwór Bractwa Św. Jerzego, Złota Brama), następnie ul. Długa, będąca reprezentacyjną ulicą Gdańska, Długi Targ, Fontanna Neptuna - morski symbol miasta, Dwór Artusa, Zielona Brama, Muzeum Bursztynu. W trakcie zwiedzania obiad. Powrót do ośrodka na kolację w formie ogniska i nocleg.

DZIEŃ 3 - Po śniadaniu przejazd na Westerplatte, przylądek gdzie rozpoczęła się II wojna światowa. Następnie przejazd do GDYNI - zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Muzeum Oceanograficzne i Akwarium Morskie, Molo Południowe z -Darem Pomorza”. Następnie spacer główną ulicą Gdyni - ulicą Świętojańską, dumą miasta. Ten tłoczny bulwar zawsze chętnie odwiedzany jest przez turystów. W trakcie zwiedzania obiad. Przejazd do SOPOTU. Zwiedzanie miasta: ul. Bohaterów Monte Cassino, spacer po sopockim molo, najdłuższym drewnianym molo w Europie. Następnie przejście na Kamienną Górę - punkt widokowy położony 52,4 m n.p.m., z którego roztacza się piękny widok na port gdański, jego redę, 2,5-kilometrowy falochron, gdyńskie Molo Południowe z Darem Pomorza. Powrót do ośrodka na kolację i nocleg.

DZIEŃ 4 - Śniadanie, a po zajęcia sportowo - rekreacyjne w ośrodku. Obiad. Spacer po plaży. Powrót do obiektu na kolację w formie ogniska i nocleg.

DZIEŃ 5 - Po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu, pobranie suchego prowiantu i wyjazd w drogę powrotną. Po drodze zwiedzanie Zamku w MALBORKU - największej gotyckiej twierdzy w Europie, gdzie każdy kamień przypomina o fascynującej historii chwały i upadku zakonu krzyżackiego. Powrót do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych,  zakończenie zielonej szkoły.

świadczenia:

- ZAKWATEROWANIE: 4 noclegi w ośrodku wypoczynkowym (pokoje w murowanych pawilonach - 2,3,4 os. z łazienkami)

- WYŻYWIENIE: 4 śniadania i 3 obiady, 4 kolacje (w tym 2 możliwe w formie ogniska), suchy prowiant na drogę powrotną;

- OPIEKA PILOTA na całej trasie wycieczki

- OPIEKA PRZEWODNIKA MIEJSKIEGO w Gdańsku

- OPIEKA WYCHOWAWCÓW z ramienia szkoły

- UPOMINEK dla każdego uczestnika Zielonej Szkoły

- BILETY WSTĘPU mogą być wliczone w cenę Zielonej Szkoły lub płatne dodatkowo przez uczestnikówW sprawie wyceny, terminów lub konieczności przygotowania zmian w programie, prosimy o kontakt z naszym biurem