Lwowskie wspomnienia

Aktualnie brak ceny

Ukraina, Lwów, Krechów, Żółkiew, Wycieczka, Autokar, BB - Śniadania

 Pobierz PDF


LWOWSKIE WSPOMNIENIA

Lwów - Krechów - Żółkiew


Dzień 1 
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. 
Dzień 2 
Przyjazd do Lwowa w godzinach porannych. Zwiedzanie- dominujący nad miastem Wysoki Zamek z kopcem Unii Lubelskiej , barokowa Katedra św. Jura z kryptą zmarłych metropolitów, Uniwersytet Lwowski - jedna z najstarszych uczelni wyższych Europy Środkowej, Politechnika Lwowska - najstarsza polska uczelnia techniczna, Cmentarz Łyczakowski - najbardziej znany cmentarz Lwowa i jeden z najpiękniejszych polskich cmentarzy, miejsce wiecznego spoczynku wielu wybitnych, zasłużonych dla Polski ludzi kultury, nauki i polityki. Po zwiedzaniu przejazd na nocleg. 
Dzień 3 
Śniadanie i dalsze zwiedzanie Lwowa- Stare Miasto, Rynek z otaczającymi go kamienicami, dzielnica ukraińska, romańska, żydowska, jedyna w swoim rodzaju Katedra Ormiańska zbudowana na wzór katedry z armeńskiego miasta Ani, Katedra Łacińska pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, manierystyczna Kaplica Boiów, Cerkiew Wołoska. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu na nocleg. 
Dzień 4 
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd na wycieczkę po Roztoczu- Krechów - perła ukraińskiej części Roztocza i Jaworowskiego Parku Narodowego. W programie Monastyr Ojców Bazylianów z cudowną ikoną Matki Boskiej Werchrackiej, spacer do cudownego źródełka z kapliczką i figurą Matki Bożej. Przejazd do Żółkwi, miasta założonego przez hetmana Stanisława Żółkiewskiego, gdzie zobaczymy m.in. Zamek Żółkiewskich, Stary Rynek, kościół polski, zabytkową cerkiew. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do kraju. 
Dzień 5 
Przyjazd do miejsca wyjazdu w godzinach rannych.

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu 3* w okolicy Lwowa, pokoje 2- 3 os. z łazienkami,
  • wyżywienie: 2 śniadania,
  • transport: przejazd komfortowym autokarem, klimatyzacja, barek, dvd, WC,
  • opiekę pilota na całej trasie wycieczki,
  • ubezpieczenie NNW, CP, KL, bagaż.

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za lokalnych przewodników, zestawów słuchawkowych audio guide - łącznie ok. 300 UAH. 

Opcjonalnie:

  • dopłata do obiadokolacji 90 zł/2 posiłki; 
  • dopłata za pokój 1-os. 120 zł;Aktualnie brak terminów