Malaga City Break z Krakowa

Cena od: 1790 PLN

Hiszpania, Malaga, City Break, Samolot, BB - Śniadania

 Pobierz PDF

MALAGA                                                                                                                                                                                                                                                                                       POBIERZ PROGRAM

Miasto Pabla Picasso i Antonio Banderasa; najpiękniejsze plaże, wąskie, klimatyczne uliczki z barwnymi fasadami kamienic i ukwieconymi balkonami; TargaTapas- wielką ucztę pod okiem świętych; najlepsze nadmorskie specjały; najlepsze pomarańcze i figi na targu Mercado Atarazanas; dźwięki flamenco, którego Andaluzja jest stolicą.


Dzień 1 
Zbiórka na lotnisku 3 godziny przed wylotem, odprawa i przelot do Malagi. Transfer do hotelu na wybrzeżu Costa del Sol. Zakwaterowanie. Czas wolny na plażowanie, nocleg. 
Dzień 2 
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na zwiedzanie Malagi. Spacer po starym mieście - Katedra, Plac Konstytucji, twierdza Alkazaba, wzgórze z zamkiem Gibralfaro z pięknymi widokami na morze. Czas wolny na kawę lub kieliszek lokalnego wina i tapas. Dla chętnych wizyta w muzeum poświęconemu najsłynniejszemu mieszkańcowi Malagi - Pablo Picasso. Powrót do hotelu, nocleg. 
Dzień 3 
Śniadanie w hotelu. Dzień wolny na plaży lub fakultatywnie wyjazd do Granady. Spacer po arabskiej dzielnicy Albayzin z pięknymi widokami na góry Sierra Nevada. Stare miasto z Katedrą i sukiennicami, uliczki z najlepszymi tapas barami w Andaluzji. Wizyta we wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO - Alhambrze, mauretańskim warownym zespole pałacowym. Czas wolny, powrót do hotelu na Costa del Sol. 
Dzień 4 
Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, przelot do Krakowa. 

Cena zawiera:

 • transport - przelot samolotem*, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny 10kg, 
 • zakwaterowanie - 3 noclegi w hotelu *** nad morzem. Pokoje 2-osobowe z możliwością dostawek, wszystkie z łazienkami, TV, 
 • wyżywienie - 3 śniadania, 
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie NNW, KL, bagaż,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. 

* w cenie imprezy przyjęto koszt przelotu według cen opublikowanych na stronie internetowej linii lotniczych w dniu 30.01.2019. W przypadku wzrostu cen przelotów skontaktujemy się z Państwem przed ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji.

Cena nie zawiera:

 • transferów lotnisko- hotel- lotnisko, 
 • taksy klimatycznej 0,50 EUR/ os./ noc, 
 • biletów komunikacji miejskiej, 
 • biletów wstępów, 
 • zestawów słuchawkowych audio guide.

Łącznie na te wydatki należy zarezerwować kwotę 150 Euro. 

Opcjonalnie:

 • dopłata za pokój 1-os. 300 zł 
 • możliwa dopłata do obiadokolacji- koszt 250zł/ 3 posiłki.

Godziny lotów na dzień 30.01.2019
KRK 06:15 - AGP 10:00
AGP 06:35 - KRK 10:10

Informacje dotyczące bagażu:
W cenę wycieczki wliczony jest bagaż podręczny, którego wymiar i waga są zależne od linii lotniczej – o szczegóły proszę pytać przy zakładaniu rezerwacji. Przypominamy, że w bagażu podręcznym nie mogą znajdować się płyny ani żele czy fluidy w opakowaniach większych niż 100 ml oraz ostre narzędzia (noże, metalowe pilniczki do paznokci, nożyczki, itp.).
Istnieje możliwość wykupienia bagażu głównego – jego cena zależy od linii lotniczej i terminu wycieczki. Ze względów organizacyjnych prosimy o ostateczny wybór opcji bagażu najpóźniej na 4 dni robocze przed planowanym terminem wycieczki – po tym terminie dodanie bagażu on-line może nie być możliwe.

Informacje dotyczące rezerwacji miejsc w samolocie:
Z uwagi na zmiany w warunkach bezpłatnej odprawy on-line w liniach lotniczych Ryanair oraz Wizzair nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że Klienci z jednej rezerwacji będą w samolocie siedzieć obok siebie. Istnieje możliwość wykupienia gwarancji miejsc obok siebie (bez wyboru konkretnych miejsc) lub wyboru miejsc w opcji standard oraz premium (z większą przestrzenią na nogi).
Termin Cena Rezerwacja
15-05-2019 - 18-05-20191790 PLNRezerwuj
26-06-2019 - 29-06-20191990 PLNRezerwuj
10-07-2019 - 13-07-20191890 PLNRezerwuj
21-08-2019 - 24-08-20191990 PLNRezerwuj
18-09-2019 - 21-09-20191890 PLNRezerwuj