Marzenie Batiara we Lwowie

Cena od: 550 PLN

Ukraina, Lwów, Wycieczka, Autokar, HB - Śniadania i obiadokolacje

 Pobierz PDF

Marzenie Batiara we Lwowie

Ukraina


Dzień 1
Wyjazd z ustalonego miejsca w godzinach wieczornych/nocnych. Przejazd w kierunku granicy polsko – ukraińskiej.
Dzień 2
Przyjazd na Ukrainę, do Lwowa. Spacer po mieście z przewodnikiem: zwiedzanie między innymi Cmentarza Łyczakowskiego - najbardziej znanego cmentarza Lwowa i jednego z najpiękniejszych polskich cmentarzy, miejsca wiecznego spoczynku wielu wybitnych, zasłużonych dla Polski ludzi kultury, nauki, polityki. Kolejno space po Starym Mieście, Rynek z otaczającymi go kamienicami, dzielnice: ukraińska, romańska i żydowska, jedyna w swoim rodzaju Katedra Ormiańska zbudowaną na wzór, katedry z armeńskiego miasta Ani, Katedra Łacińska pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, manierystyczna Kaplica Boimów, wspaniałe fortyfikacje miejskie - fragmenty murów obronnych. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Wyjazd do centrum na obiadokolację. Wieczorem spektakl w Operze – repertuar zostanie podany w późniejszym terminie. Powrót do hotelu. Nocleg.
Dzień 3
Śniadanie, dalsze zwiedzanie Lwowa: wycieczka „Marzenie Batiara” - kontynuując podróż zabytkowymi uliczkami wokół Rynku, dowiemy się: Jak najlepsza lwowska restauracja piwna Naftuły Toepfera wabiła klientów wąsami właściciela? Jakie piwo we Lwowie nazywano «sierotą»? Czemu w jednym z lokali w Rynku kubki piwne mocowano do stołów łańcuchami? Degustacja żywego piwa odbędzie się w malowniczej i zarazem tajemniczej restauracyjce na Rynku. W czasie degustacji turyści będą szukali zamurowanych w ścianie pieniędzy i zobaczą wynalazcę wody mineralnej Naftusia. Po zwiedzaniu i degustacji chwila czasu wolnego i wyjazd w drogę powrotną.

 

 

Cena zawiera:

  • transport przejazd komfortowym autokarem (WC, DVD,barek, klimatyzacja)
  • zakwaterowanie 1 nocleg w hotelu *** we Lwowie (pokoje 2- 3 os. z łazienkami)
  • wyżywienie 1 śniadanie, 1 obiadokolacja
  • opiekę doświadczonego pilota na całej trasie wycieczki
  • opiekę lokalnego przewodnika we Lwowie
  • ubezpieczenie KL(koszty leczenia) i CP (leczenie chorób przewlekłych) 15 000 Euro, NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków) 15 000 zł, oraz bagaż 1000 zł SIGNAL IDUNA Polska S.A. za granicą
  • wycieczkę Marzenie Batiara
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
  • bilety na spektakl do Opery Lwowskiej
  • zestaw audio guide dla każdego uczestnikaTermin Cena Rezerwacja
20-09-2019 - 22-09-2019550 PLNRezerwuj