JARMARK W PRADZE

Jarmark Bożonarodzeniowy z noclegiem w Pradze - sprawdź ofertę!

PIELGRZYMKA DO FATIMY

Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy w ostatnim terminie w tym roku - 08-14.11.2017 - sprawdź ofertę!

JARMARK W KRAKOWIE

Jarmark Bożonarodzeniowy ze zwiedzaniem Krakowa - sprawdź ofertę!

LONDYN CITY BREAK

Wyloty z Warszawy, Poznania, Wrocławia i Katowic - sprawdź ofertę!

JARMARK W WIEDNIU

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu - sprawdź ofertę!

TROPICAL ISLANDS

Tropiki w zasięgu ręki! - sprawdź ofertę!

 

2 pory roku w 3 dni


1 dzień
wyjazd z Polski w godzinach rannych. Około południa przejazd do miejscowości Krausnick, w której mieści się„Tropikalna Wyspa"- największy w Europie kompleks krytych basenów, w którym stworzono warunki przypominające tropikalną wyspę: las tropikalny, błękitne morze, laguny i piaszczyste plaże zapraszają do wypoczynku. Egzotyczne parki i ogrody z orchideami. W tropikalnej wiosce można zobaczyć domki typowe dla Tajlandii, Bali, Borneo, Polinezji, Amazonii i Kongo. Idealny klimat panujący tu przez cały rok (powietrze 23-25 C, woda 28-31 C) gwarantuje świetne samopoczucie. Do dyspozycji gości: baseny, zjeżdżalnie, siatkówka, gimnastyka w wodzie, całodzienne pokazy taneczne, masaże.

Lub po prostu leniuchowanie pod palmami.


Uczestnicy wycieczki zjedzą obiad w tutejszej restauracji, a wieczorem wezmą udział w wielkim tanecznym show. W czarującym otoczeniu, pośród wody i palm, przeniesiemy się do odległych krajów i egzotycznych kultur. Jako widzowie będziemy siedzieć na piaszczystej plaży lub na leżakach. W czasie show zostanie podana kolacja. Wieczorem przejazd do hotelu w okolice Berlina na kolację i nocleg.

2 dzień
Po śniadaniu zwiedzanie Berlina: Aleksanderplatz, aleja Unter den Linden, Brama Brandenburska, Statua Zwycięstwa, gmach Reichstagu - siedziba parlamentu, Muzeum Pergamońskie - jedno z najsławniejszych muzeów europejskich, słynące ze zbiorów antycznej architektury oraz hellenistycznej rzeźby, Europa Center, Kaiser Wilhelm Gedächtniskirche- Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma, ulica Kurfürstendamm pełna eleganckich sklepów światowych projektantów mody. Wieczorem przejazd w okolice Wittenburga na kolację i nocleg.

 


3 dzień
Po śniadaniu przejazd do hali narciarskiej w Wittenburgu. Przez kilka godzin uczestnicy imprezy będą mieli okazję korzystać z uroków stoków narciarskich ukrytych w dużej hali narciarskiej.


Po południu wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Polski w godzinach wieczornych.


W sprawie wyceny, terminów lub konieczności indywidualnego dostosowania programu, prosimy o kontakt z naszym biurem