Biuro Podróży Vero Travel

Unikamy schematów i powielania planów turystycznych, które nie są w stanie zaskoczyć niczym ciekawym. Dla nas pokonywanie kolejnych kilometrów, docieranie do najstarszych europejskich miast czy też przemierzanie nawet najbardziej popularnych szlaków zawsze oznacza czas pełen niezwykłych emocji, możliwości zbliżenia się, a nawet uczestniczenia w obcej nam kulturze, poznawania jej przez smaki kuchni oraz historię danego miejsca. Jako biuro podróży przekraczamy więc granice nie tylko w sensie fizycznym, ale również mentalnym – chcemy, by Ci z Państwa, którzy zdecydują się nam zaufać mieli okazję do tego, by poszerzać swoje horyzonty – dosłownie i w przenośni.

Organizujemy wycieczki i obozy nawet w najodleglejszych zakątkach Europy. Stale też pracujemy nad przygotowywaniem nowych propozycji – takich, które sprostałyby oczekiwaniom osób lubiących spokojne zwiedzanie, jak i tych, które poszukują szybkiej i ciekawej alternatywy na najbliższy weekend. Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami, a w przypadku jakichkolwiek pytań – kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

JARMARK W PRADZE

Jarmark Bożonarodzeniowy z noclegiem w Pradze - sprawdź ofertę!

PIELGRZYMKA DO FATIMY

Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy w ostatnim terminie w tym roku - 08-14.11.2017 - sprawdź ofertę!

JARMARK W KRAKOWIE

Jarmark Bożonarodzeniowy ze zwiedzaniem Krakowa - sprawdź ofertę!

LONDYN CITY BREAK

Wyloty z Warszawy, Poznania, Wrocławia i Katowic - sprawdź ofertę!

JARMARK W WIEDNIU

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu - sprawdź ofertę!

TROPICAL ISLANDS

Tropiki w zasięgu ręki! - sprawdź ofertę!

 

O nas

Szanowni Państwo,

To dla nas ogromny zaszczyt spotykać się w kolejnym sezonie, by zorganizować Państwu „te” najpiękniejsze, wyczekiwane, wymarzone dni w roku.
Liczne podziękowania i rekomendacje, które otrzymujemy od Klientów są dla nas ogromną inspiracją, a przede wszystkim dla Państwa gwarancją rzetelnie wykonanej usługi. 12-letnia działalność biura przyniosła nam ogromną wiedzę i doświadczenie. Podstawą naszej pracy jest pasja oraz skrupulatne dobieranie ofert, tak by każda podróż z nami była prawdziwą radością.
Zależy nam, by nazwa VERO TRAVEL przywoływała wiele pozytywnych skojarzeń, dawała możliwość poznania sztuki, kultury, obyczajów odległych miejsc, kuchni oraz rytmu dnia codziennego. Chcemy by każda wyprawa na wycieczkę, wczasy czy obóz była niezapomniana, była prawdziwą przygodą, odkrywaniem świata, zawieraniem nowych znajomości, połączonych z nieustającą zabawą.

Zapraszamy we wspólną prawdziwą podróż.

 

Nasz zespół
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze biuro w Opolu