Poznaj nas

Biuro Podróży VERO TRAVEL

Biuro Podróży VERO TRAVEL powstało z pasji do podróży i zamiłowania do odkrywania nowych miejsc, kultur i uroków świata. Nie wyobrażamy sobie innej pracy, turystyka daje nam wiele możliwości podróżowania i ciągłego rozwoju. Zdajemy sobie sprawę, że realizujemy marzenia naszych Klientów, którzy często, po latach korzystania z naszych usług, należą do grona przyjaciół VERO TRAVEL.  Dbamy o  najdrobniejsze szczegóły i detale, aby wszyscy w pełni mogli korzystać z bogatej oferty biura oraz cieszyć się wakacjami i bezstresowo odpoczywać. Niezwykle ważne jest, aby Klienci po skorzystaniu z naszych usług, mieli poczucie satysfakcji, że udało im się poszerzyć swoje horyzonty o kolejne podróżnicze doświadczenia.

Misją VERO TRAVEL jest wyzbywanie się schematów, powszechnie panujących na rynku turystycznym. Łamiemy konwencje, bariery oraz stereotypy związane z podróżą i oferujemy nietuzinkowe, inne niż wszystkie wycieczki, wczasy oraz pielgrzymki. Do każdej podróży podchodzimy holistycznie – całościowo dbamy o zadowolenie podróżujących. Organizujemy wyjazdy w najodleglejsze rejony świata dla turystów indywidualnych i grup zorganizowanych. Wszystko po to, aby Klienci, którzy nam zaufali, wracali z jeszcze większym apetytem na nowe, dalsze, ciekawe podróże. Nieustannie ulepszamy nasze oferty tak, aby miłośnicy podróży i odkrywania innych obyczajów, jak i Ci, którzy nastawieni są wyłącznie na odpoczynek, byli usatysfakcjonowani. Alternatywy znajdą się też dla Klientów szukających ofert nietypowych: wspinaczkowych, trampingowych, rajdów, wypraw specjalnie dla mężczyzn czy dedykowanych tylko dla kobiet.

Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami, a przede wszystkim do bezpośredniego kontaktu z nami.

Nasz zespół

Beata

zlecenia grupowe
pielgrzymki
beata@verotravel.pl

Andrzej

transport
systemy rezerwacyjne
andrzej@verotravel.pl

Ela

kierownik biura
ela@verotravel.pl

Kasia

zlecenia grupowe
staże z projektów unijnych
katarzyna@verotravel.pl

Marta

obsługa Klienta
współpraca z Agentami
marta@verotravel.pl

Kasia

obsługa Klienta
kasia@verotravel.pl

Michał

social media
marketing
michal@verotravel.pl

Wojtek

przedstawiciel na Śląsk
pielgrzymki
wojtek@verotravel.pl
tel. 508181790

Edyta

przedstawiciel na Śląsk
pilot wycieczek/pielgrzymek
edyta@verotravel.pl

Nasze biuro