Poznaj VeroTravel

Poznaj VERO TRAVEL i sprawdź sam, co możemy  zaoferować

VERO TRAVEL jest owocem pracy, zaangażowania i relacji z Klientami, podróżującymi z nami od lat i tymi, którzy dopiero odkrywają naszą ofertę. To wielka rodzina, która wciąż się rozwija, poszerza horyzonty nie tylko w zakresie nowych punktów na mapie.

 VERO TRAVEL to przede wszystkim niezwykła możliwość realizacji naszego celu, jakim jest spełnianie Waszych marzeń. Zależy nam, aby każdy mógł poczuć się wyjątkowo- każdy Klient jest dla nas ważny, a jego potrzeby bardzo istotne.

Co nas wyróżnia?

  • Szeroka oferta. Zajmujemy się organizacją wycieczek, wczasów, wyjazdów incentive, trekkingowych, tematycznych oraz pielgrzymek. Każda forma podróży jest dostosowywana do potrzeb i zainteresowań naszych Klientów tak, aby zapewnić niezapomniane przeżycia bez względu na odległość od domu.
  • Bogactwo kierunków. Z nami poznasz każdy zakątek świata, od wciąż nieodkrytej Europy, aż po tajemniczą Azję i zachwycające obie Ameryki. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować wszechstronne, zmysłowe poznanie odwiedzanych miejsc, nieustannie poszerzając naszą ofertę.
  • Zaufani kontrahenci. Jesteśmy pewni tego, co proponujemy. Dzięki  sprawdzonym kontrahentom na całym świecie, tworzymy programy wysokiej jakości w korzystnych cenach.
  • Stabilność finansowa. Dzięki niej jesteśmy elastyczni w negocjacjach dotyczących cen, stwarzamy indywidualne warunki płatności dostosowane do warunków klienta.
  • Bezpieczeństwo. Posiadamy ponadmilionową gwarancję ubezpieczeniową.
  • Doświadczenie. To nie tylko ponad  20 lat rozwoju i stałego doskonalenia naszej pracy, lecz także piloci i przewodnicy, będący pasjonatami podróży i specjalistami w swoich kierunkach.
  • Zaangażowanie. Każdy wyjazd przygotowujemy z niezmienną pasją i oddaniem, a po jego realizacji zapewniamy obsługę „po sprzedażową”. Jesteśmy chętni i otwarci na propozycje Klientów, które w połączeniu z naszym doświadczeniem gwarantują niepowtarzalne przeżycia.
  • Atmosfera. Poza pracą w biurze, w którym oferujemy profesjonalną obsługę, każdy może liczyć na naszą pomoc i dobrą kawę,  jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę, zawsze pod telefonem.

Dlaczego VERO TRAVEL?

U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na formę i kierunek podróży, jesteśmy zawsze w pełni zaangażowani w swoją pracę. Dostosowujemy się do preferencji Klientów, nie zapominając o jakości.

Przekonaj się sam- odwiedź nas, rozgość się i opowiedz, o jakiej prawdziwej podróży marzysz.