Prawdziwe podróże

Sewilla City Break z Krakowa

Cena od: 2390 PLN

Hiszpania, Sewilla, City Break, Samolot, BB - Śniadania

 Pobierz PDF

SŁONECZNA ANDALUZJA


Dzień 1
Zbiórka na lotnisku 3 godziny przed wylotem, odprawa i przelot do Sewilli. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie miasta zaczniemy od portowej dzielnicy El Arenal- znanej z Plaza de Torros de la Maestranza, czyli najwspanialszej w Hiszpanii areny do walki z bykami. Następnie zobaczymy promenadę Cristobal Colon (Krzysztofa Kolumba), posąg Carmen, Torre del Oro (XIII wieczna strażnica), mauretański pałac królewski Alkazar, Palacio de San Telmo- siedziba rządu, Puerta de la Macarena. Zobaczymy również tereny Parku Marii Luizy z przepięknym Plaza de Espana- wizytówką miasta. Następnie spacer najstarszą dzielnicą Santa Cruz, gdzie zobaczymy ogromną gotycką katedrę- jedną z największych na świecie (w katedrze znajduje się sarkofag Krzysztofa Kolumba) i mauretańską dzwonnicę La Giraldao. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie w hotelu. Dzień wolny na indywidualne zwiedzanie Sewilli.

Dla chętnych przejazd komunikacją publiczną w okolice Huelva (ok. 100 km). Czas wolny na plażowanie.

Wieczorem fakultatywnie proponujemy kolację w restauracji z programem artystycznym "NOCHE ANDALUZA"- hiszpańska noc. Muzyka, wino i taniec. Niezapomniana noc hiszpańska w gospodzie regionalnej, gdzie podana będzie pyszna kolacja oraz regionalne trunki. Tego wieczoru wystąpi przed Państwem znakomity zespół flamenco, a Sewilla jest stolicą tego narodowego tańca hiszpańskiego. Koszt ok. 30€.

Dzień 4
Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, przelot do Krakowa.

Cena zawiera:

 • przelot samolotem*, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny,
 • zakwaterowanie 3 noclegi w hotelu ***/**,
 • wyżywienie 3 śniadania,
 • ubezpieczenie NNW, KL, CP (choroby przewlekłe), bagaż Signal Iduna S.A.,
 • opiekę pilota - przewodnika,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy. 

* w cenie imprezy przyjęto koszt przelotu według cen opublikowanych na stronie internetowej linii lotniczych w dniu 01.12.2021. W przypadku wzrostu cen przelotów skontaktujemy się z Państwem przed ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji.
Cena przelotu nie obejmuje bagażu rejestrowanego (koszt ok. 250- 300 PLN)

Cena nie zawiera:

 • transferów lotnisko - hotel - lotnisko, 
 • podatku lokalnego płatnego w recepcji w dniu przyjazdu, 
 • biletów komunikacji miejskiej, 
 • biletów wstępów, 
 • zestawów słuchawkowych audio guide. 

Łącznie na te wydatki należy zarezerwować kwotę 150 Euro. 

Opcjonalnie:

 • obiadokolacje - koszt 250 PLN / 3 posiłki; 
 • dopłata do pokoju 1-os. 300 zł;

UWAGI

 • program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzanych obiektów ustala pilot,
 • realizacja programu jest zależna od godzin przelotów.

Informacje dotyczące bagażu:
W cenę wycieczki wliczony jest bagaż podręczny, którego wymiar i waga są zależne od linii lotniczej – o szczegóły proszę pytać przy zakładaniu rezerwacji. Przypominamy, że w bagażu podręcznym nie mogą znajdować się płyny ani żele czy fluidy w opakowaniach większych niż 100 ml oraz ostre narzędzia (noże, metalowe pilniczki do paznokci, nożyczki, itp.).
Istnieje możliwość wykupienia bagażu głównego – jego cena zależy od linii lotniczej i terminu wycieczki. Ze względów organizacyjnych prosimy o ostateczny wybór opcji bagażu najpóźniej na 4 dni robocze przed planowanym terminem wycieczki – po tym terminie dodanie bagażu on-line może nie być możliwe.

Informacje dotyczące rezerwacji miejsc w samolocie:
Z uwagi na zmiany w warunkach bezpłatnej odprawy on-line w liniach lotniczych Ryanair oraz Wizzair nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że Klienci z jednej rezerwacji będą w samolocie siedzieć obok siebie. Istnieje możliwość wykupienia gwarancji miejsc obok siebie (bez wyboru konkretnych miejsc) lub wyboru miejsc w opcji standard oraz premium (z większą przestrzenią na nogi).