Prawdziwe podróże

Terma Bania - wodne szaleństwo o podnóża Tatr

Cena od: 254 PLN

Polska, Tatry - Białka Tatrzańska, Rodzinne Parki Rozrywki, Dojazd własny, BB - Śniadania

 Pobierz PDF

Terma Bania – wodne szaleństwo u podnóża Tatr
Wycieczka rodzinna

Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 - 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy.  Dla najmłodszych amatorów kąpieli, przygotowana została Strefa Zabawy. Dzieciaki mogą tu razem z rodzicami szaleć do woli, a miejsc do tego przeznaczonych nie brakuje. Uśmiechy nie znikają ani na chwilę z buź naszych najmłodszych gości, a rodzice wypoczywają o wiele lepiej wiedząc, że ich pociechy bawią się naprawdę doskonale.

MOŻLIWA PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM!


Ramowy program pobytu
Dzień 1
Przyjazd do Zakopanego. Czas wolny w stolicy Tatr. Przejazd do Białki Tatrzańskiej. Zakwaterowanie w obiekcie.
Dzień 2
Śniadanie, wykwaterowanie z obiektu. Przejazd do Termy Bania. Korzystanie z basenów. Wyjazd w drogę powrotną.


Cena zawiera
- zakwaterowanie 1 nocleg w hotelu/pensjonacie w Białce Tatrzańskiej
- wyżywienie śniadanie
- bilet wstępu do Termy Bania
- ubezpieczenie NNW
- obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
- obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera:
- transportu

Dopłaty i zniżki
- dzieci – 0-3 lat – 20 zł
- dzieci 3-12 lat – 115 zł

W związku z epidemią COVID-19, park rozrywki stosuje wytyczne dla funkcjonowania tego typu obiektów w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce wydanych przez Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z GIS, co może wiązać się z ograniczeniem działania niektórych atrakcji (np. brak pokazów gromadzących turystów w jednym miejscu czy zamknięcie niektórych atrakcji turystycznych). Prosimy o sprawdzenie aktualnych obostrzeń przed wyjazdem. 
Terma Bania
BASENY ZEWNĘTRZNE
Strefa Zabawy to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, dlatego też niemal wszystkie atrakcje podporządkowano ich potrzebom. Wewnętrzne i zewnętrzne baseny napełniono wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C. Dzięki temu nawet w najsroższą zimę korzystanie z basenów zewnętrznych to sama przyjemność.

ZJEŻDŻALNIE
W Termie Bania zadbano o odpowiedni poziom adrenaliny i endorfin. Stuprocentowej zabawie służą przede wszystkim zjeżdżalnie - uwielbiana przez najmłodszych zjeżdżalnia rodzinna, poprzez krętą Anakondę, pełną wrażeń zjeżdżalnię pontonową, aż po przeznaczoną dla najstarszych gości – superszybką zjeżdżalnię Turbo. Wszystkie o łącznej długości ponad 300 metrów.

ATRAKCJE WODNE
Baseny wyposażono w atrakcje wodne, które ucieszą zarówno dzieci jak i rodziców. W nieckach Strefy Zabawy umiejscowiono m. in.: karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grotę z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwącą rzekę oraz gejzery. W strefie tej znajdują się również wanny jacuzzi. 

DEDYKOWANE STREFY
W Strefie Zabawy ważne miejsce zajmują atrakcje dla maluchów. Dlatego stworzono strefy dedykowane, a należą do nich Termusiowy brodzik oraz wewnętrzny Wodny Plac Zabaw. W Termusiowym brodziku usytuowano kaskady wodne, wieżyczki z samonapełniającymi się wiadereczkami oraz wodnego jeża. Nieckę wypełniono wodą termalną, a jej głębokość nie przekracza 35 cm.

PLAC ZABAW NA ANTRESOLI
Niekończąca się zabawa czeka na najmłodsze dzieci w specjalnie dedykowanej strefie - wewnętrznym wodnym placu zabaw na antresoli, który wyposażony zostanie m.in w mini zjeżdżalnię, wodnego węża, interaktywną wieżyczkę z wiadereczkami oraz magiczne wysepki. Niski poziom wody na wewnętrznym placu zabaw został zaplanowany z myślą o najmłodszych użytkownikach, a to wszystko w trosce o ich bezpieczeństwo.