Tropical Islands

Aktualnie brak ceny

Niemcy, Berlin, Wycieczka, Autokar, OB - Bez wyżywienia

 Pobierz PDF

Tropical Islands
Berlin

Tropiki na wyciągnięcie ręki

Jeszcze nigdy nie zjeżdżaliście z najwyższej w Niemczech wieżowej zjeżdżalni wodnej, lubicie aktywny wypoczynek w połączeniu z aktywnościami sportowymi, a może marzy Wam się tradycyjny masaż tajski? Zapraszamy do największej w Europie tropikalnej krainy wypoczynku!


Wyjazd z ustalonego miejsca we wczesnych godzinach porannych. Przejazd na wyspę tropikalną - Tropical Islands koło Berlina. 
Jest to największy w Europie kompleks krytych basenów, w którym stworzono warunki przypominające tropikalną wyspę - las tropikalny, błękitne morze, laguny i piaszczyste plaże. Do atrakcji Tropikalnej Wyspy należą baseny z czystą ozonowaną wodą, plaże z piaskiem (na których może jednocześnie przebywać kilka tysięcy osób) i przebogata tropikalna roślinność, groty i laguny, wioski tajskie, malajskie, brazylijskie itp. Można korzystać również z licznych punktów gastronomicznych, gier i zabaw plażowych. Komfort plażowania i pobytu dają rozstawione wokół basenów miejsca przy stolikach (5000), a także stała temperatura powietrza ok. 25 stopni przy wilgotności 30-50%. 
Oprócz zadaszonej części zapraszamy do nowootwartej części Amazonia - 35.000 metrów kwadratowych, mnóstwo atrakcji wodnych, rozległe murawy do leżakowania i obiekty rekreacyjne, a także możliwość skorzystania z oferty wellness - słowem, wypoczynek dla całej rodziny. Główną atrakcją, oprócz dwóch odkrytych basenów, będzie sztuczna rzeka Whitewater River, o 250 metrach długości, wyjątkowa w skali Niemiec. 
W późnych godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do kraju w godzinach wieczornych i zakończenie wycieczki.

Cena zawiera:

  • transport przejazd komfortowym autokarem (DVD, klimatyzacja, WC),
  • opiekę pilota na całej trasie wycieczki,
  • ubezpieczenie KL (koszty leczenia) i CP (leczenie chorób przewlekłych)10 000 Euro, NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków) 15 000 zł oraz bagaż 1000 zł SIGNAL IDUNA Polska S.A.

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępu do Tropikalnej Wyspy 

pakiet Strefa Tropikalna + część zewnętrzna Amazonia 
35 Euro/os. - dorośli 
29 Euro/os. studenci, seniorzy od 65 lat, osoby niepełnosprawne, dzieci 
pakiet Combi Tropiki + Amazonia + Sauny 
40 Euro/os. - dorośli 
35 Euro/os. studenci, seniorzy od 65 lat, osoby niepełnosprawne 

pakiet Strefa Tropikalna + część zewnętrzna Amazonia 
29 Euro/os. - dorośli 
23,50 Euro/os. studenci, seniorzy od 65 lat, osoby niepełnosprawne, dzieci 
pakiet Combi Tropiki + Amazonia + Sauny 
35 Euro/os. - dorośli 
29 Euro/os. studenci, seniorzy od 65 lat, osoby niepełnosprawne
Aktualnie brak terminów