Prawdziwe podróże

Una Notte a Napoli - Neapol dla grup

Oferta grupowa

Włochy, Pompeje - Neapol - Capri - Sorrento, Oferty dla grup, Samolot, PP - Posiłki wg programu

 Pobierz PDF

Niezapomnianą podróż  do królestwa wina, pizzy, makaronów, kawy, likieru cytrynowego  limoncello, wódki grappy czy najpyszniejszych lodów na świecie.  Neapol to miasto kontrastów, a wizyta w starożytnych Pompejach - mieście z wciąż budzącym respekt Wezuwiuszem jest niezapomniana. Ponad to proponujemy rejs promem na malowniczą i najpiękniejszą wyspę Capri, wizytę w Sorrento- uroczym miasteczku położonym na półkach i tarasach skalnych, słynącym z pysznego likieru.


RAMOWY PROGRAM:

Dzień 1:
Spotkanie na lotnisku w Krakowie na 2 h przed wylotem. Przelot do Neapolu. Przejazd bezpośrednio do hotelu, zakwaterowanie. Kolacja.  1 nocleg.

Dzień 2:  
Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Wyjazd do NEAPOLU- niekoronowanej stolicy włoskiego „mezzogiorno”, spacer po monumentalnym i historycznym centrum Neapolu. Zobaczymy: Plac Plebiscytu, Galeria Umberto I, Pałac Królewski, Teatr San Carlo, dzielnica Santa Lucia, ulica szopkarzy,   wizyta w katedrze św. Januarego, Piazza San Gaetano (dawna agora) z kościołem San Lorenzo - miejscem "zaślubin" Zygmunta Starego i Bony Sforza. W trakcie chwila czasu wolnego na kawę. Obiad  z winem w  restauracji, powrót do hotelu BEL SITO, spotkanie i integracja  uczestników wyjazdu.

Wieczorem kolacja w restauracji hotelowej, a  po niej wieczór integracyjny przy muzyce z DJ, open bar (wino białe/czerwone oraz piwo), 2 nocleg.

       

Dzień 3: 
Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Wyjazd do portu, rejs na najpiękniejszą, najbardziej egzotyczną  wyspę włoską- CAPRI. Wjazd  funicolare (kolejką) do wyższych partii wyspy i spacer po kurorcie . Czas wolny na odpoczynek i indywidualne spacery. Obiad w restauracji na wyspie w centrum Capri. Po obiedzie w klimatycznej restauracji rejs powrotny i  przejazd  do SORRENTO -  uroczego miasteczka położonego na półkach i tarasach skalanych - spacer po kurorcie do Piazza Tasso, czas wolny w centrum  miasta. 

Powrót do hotelu około godziny 20.00 na uroczystą obiadokolację przy basenie, w trakcie której uczestnicy korzystają z open baru, muzyka w tle. 3 nocleg.

       

Dzień 4: 
Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Przejazd do POMPEI- miasta położonego u stóp wulkanu Wezuwiusz, zwiedzanie z przewodnikiem lokalnym ruin starożytnego miasta, które uległo całkowitemu zniszczeniu w 79 r, kryjąc domy i mieszkańców pod górą popiołów. Obiad  z winem w restauracji CASSA ROSSA *** w Torre del Greco z przepięknym widokiem  na Zatokę Neapolitańską.  

Wieczorem przejazd  na lotnisko. Wylot z Neapolu w godzinach wieczornych. Przylot  do Krakowa .

       

 

ŚWIADCZENIA:

 • transport: przelot samolotem,  bagaż podręczny 10kg, 
 • przejazdy komfortowym autokarem na terenie Włoch; 
 • zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu  BEL SITO NOLA***;
 • wyżywienie: wg programu (1 dzień:  kolacja w formie zimnej płyty, napoje, 2 dzień:  śniadanie, obiad w restauracji, wino, woda kolacja w hotelu,wino, wieczór integracyjny przy muzyce DJ z winem i piwem, 3 dzień: śniadanie, obiad w restauracji na Capri, woda kolacja w hotelu, wino, wieczór integracyjny przy muzyce, wino, piwo, woda, 4 dzień: śniadanie, obiad w Casa Rossa z winem)
 • opieka pilota- opiekuna grupy z ramienia VERO TRAVEL;
 • opieka przewodnika lokalnego;
 • rejs na wyspę Capri;
 • ubezpieczenie KL (koszty leczenia) i CP (leczenie chorób przewlekłych)15 000 euro, NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków) 15 000 zł, oraz bagaż 1000 zł Signal Iduna Polska S.A.
 • składka na turystyczny fundusz gwarancyjny, pomocowy (zgodnie z dz. u. z 2016 r. poz. 187 i 1334) - 10 zł/os.
 • indywidualne zestawy nagłośnieniowe Audio guide. • Czas lokalny
  GMT+1 
  (Ta sama co w Polsce)
   
 • Język
  Język włoski. Można porozumieć się po angielsku. 
   
 • Napięcie elektryczne
  220 V / 50 Hz
  Typ gniazdka: L
  (wymagany adapter)

Aktualnie brak terminów