Wypoczynek w Tajlandii

Cena od: 4100 PLN

Tajlandia, Pattay, Egzotyka, Samolot, BB - Śniadania

 Pobierz PDFWypoczynek w Tajlandii

Bangkok - Pattaya

Lotnicza oferta wypoczynku

Cena: 4.100 zł


Dni 1-2 
Przelot z Warszawy do stolicy Tajlandii - Bangkoku z międzylądowaniem. Przejazd do hotelu w Pattayi. Zakwaterowanie, nocleg.
Dni 3-8 
Wypoczynek w hotelu Marine Beach Hotel Pattaya ****. 
Dzień 9 
Wcześnie rano wyjazd na lotnisko Suvarnabhumi. Przelot do Polski z międzylądowaniem.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

Bangkok Tour - całodzienna wycieczka do stolicy Tajlandii. Wyjazd do Bangkoku w godzinach porannych, po śniadaniu. Zwiedzanie najważniejszych zabytków stolicy: Pałac Królewski i Wat Phra Kaew - najświętsze miejsce w Tajlandii, gdzie przechowywana jest figurka Szmaragdowego Buddy oraz Wat Pho z ogromnym 46-metrowym posągiem leżącego Buddy. Następnie zobaczymy Wat Arun zwaną Świątynią Świtu - jedną z najstarszych i najwyższych świątyń w Bangkoku (108 m) zbudowaną w stylu khmerskim. Następnie, dla chętnych możliwość rejsu łodzią długorufową. Z perspektywy jej pokładu miasto i życie jego mieszkańców prezentują się bardzo egzotycznie. W godzinach wieczornych powrót do Pattayi. 
CENA: ok. 250 PLN + 1.250 THB (bilety wstępu) 

Koh Larn - zaledwie kilka kilometrów od brzegów kurortu Pattaya znajduje się Wyspa Larn zwana Wyspą Koralową. Nazwę tą zawdzięcza wspaniałym, śnieżnobiałym plażom z drobnym piaskiem oraz okalającemu ją lazurowemu morzu. Wycieczka półdniowa.
CENA: ok. 200 PLN

Cena zawiera:

  • przelot samolotem rejsowym, obowiązkowe opłaty lotniskowe i transportowe;
  • transfery lotnisko-hotel-lotnisko;
  • zakwaterowanie w hotelu;
  • wyżywienie: śniadania;
  • opiekę pracownika VERO TRAVEL dedykowanego tylko dla grupy;
  • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;
  • ubezpieczenie KL i NNW.MARINE BEACH HOTEL PATTAYA ****

Luksusowy butikowy hotel, położony w południowej części Pattayi, w spokojniejszej dzielnicy Jomtien. Dojazd do ścisłego centrum miasta charakterystyczną dla Pattayi współdzieloną taksówką songthaew zajmuje kilkanaście minut i wiąże się z kosztem kilku PLN. W pobliżu znajdują się liczne sklepy i restauracje. Hotel położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży (przejście przez ulicę). Pokoje superior, wszystkie wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, telefon, minibar, sejf, klimatyzację, lodówkę, zestaw kosmetyków, kapcie i szlafrok, suszarkę, balkon, bezpłatne WiFi.


Termin Cena Rezerwacja
23-06-2019 - 01-07-20194100 PLNRezerwuj