JARMARK W PRADZE

Jarmark Bożonarodzeniowy z noclegiem w Pradze - sprawdź ofertę!

PIELGRZYMKA DO FATIMY

Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy w ostatnim terminie w tym roku - 08-14.11.2017 - sprawdź ofertę!

JARMARK W KRAKOWIE

Jarmark Bożonarodzeniowy ze zwiedzaniem Krakowa - sprawdź ofertę!

LONDYN CITY BREAK

Wyloty z Warszawy, Poznania, Wrocławia i Katowic - sprawdź ofertę!

JARMARK W WIEDNIU

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu - sprawdź ofertę!

TROPICAL ISLANDS

Tropiki w zasięgu ręki! - sprawdź ofertę!

 

ZAKOPANE / PORONIN

 

PROPONOWANY PROGRAM POBYTU:


1 DZIEŃ: Przyjazd do obiektu po południu. Zakwaterowanie, obiad, czas wolny.  Wieczorem kolacja w jednej z najbardziej znanych karczm regionalnych w Zakopanym „Nosalowy Dwór” pod Nosalem lub „Morskie Oko” czy „Zbójnicka” na Krupówkach. Powrót do pensjonatu. Nocleg.

 

2 DZIEŃ: Po śniadaniu spotkanie konferencyjne. W trakcie spotkania kawa, herbata, ciastka, zimne napoje. Obiad. Czas wolny do dyspozycji uczestników.  Od ok. godz. 18.00 „Wieczór Z Biesiadą” przy kapeli góralskiej , pieczenie prosiaka oraz menu: kapusta zasmażana, zimna płyta, sałatka, śledzie, ogórki, pomidory, pieczarki, papryka, oscypek, chleb ze smalcem, barszcz z krokietem, BECZKA PIWA ( 30 l). Nocleg.

 

3 DZIEŃ: Po śniadaniu czas wolny. Obiad w obiekcie. Po obiedzie KULIG. W zależności od warunków atmosferycznych sanie 4 osobowe lub wóz kołowy 10 os. W trakcie kuligu przerwa na ognisko z trunkiem. Powrót do obiektu na kolację. Proponujemy grila w szałasie, menu: karczek, boczek, skrzydełka, kaszanka, wino grzane. Nocleg.

 

4 DZIEŃ: Po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu. Wyjazd w drogę powrotną.


Opis obiektu: Pensjonat położony w Poroninie, 5 km od centrum Zakopanego. Komfortowo urządzone pokoje 1-2-3- os.(TV-satelitarna, łazienki).

 

Do dyspozycji gości jest 95 miejsc noclegowych w gustownie urządzonych 2, 3 i 4 osobowych pokojach. Większość pokoi posiada balkony, z których rozpościera się widok na panoramę Tatr. W góralskim szałasie Z KOMINKIEM można zorganizować przyjęcia okolicznościowe, imprezy integracyjne, szkolenia i konferencje.
Na przestronnym terenie jest miejsce do gry w koszykówkę, siatkówkę i lotki. Doskonała obsługa i bardzo gościnni właściciele. Obiekt jest świetną bazą wypadową na tatrzańskie szlaki turystyczne, do Zakopanego, w Pieniny, na Orawę i Spisz.ŚWIADCZENIA:

- 3 noclegi w pensjonacie
- 3 x dzienne wyżywienie
- kolacja w jednej z najbardziej znanych karczm regionalnych w Zakopanym „Nosalowy Dwór” pod Nosalem lub „Morskie Oko” czy „Zbójnicka” na Krupówkach.
- „Wieczór Z Biesiadą” przy kapeli góralskiej , pieczenie prosiaka oraz menu: kapusta zasmażana, zimna płyta, sałatka, śledzie, ogórki, pomidory, pieczarki, papryka, oscypek, chleb ze smalcem, barszcz z krokietem, BECZKA PIWA ( 30 l).
- KULIG. W zależności od pory roku sanie lub wóz kołowy 10 os. W trakcie kuligu przerwa na ognisko z trunkiem.
- gril w szałasie, menu: karczek, boczek, skrzydełka, kaszanka, wino grzane.

 


W sprawie wyceny, terminów lub konieczności indywidualnego dostosowania programu, prosimy o kontakt z naszym biurem