Prawdziwe podróże

Warszawa i Park of Poland Suntago 2 dni – Stolica Polski i wodne szaleństwo

Oferta grupowa

Polska, Mszczonów, Warszawa, Rodzinne Parki Rozrywki, Dojazd własny, BB - Śniadania

 Pobierz PDF

Warszawa i Park of Poland Suntago 2 dni – Stolica Polski i szaleństwo w największym parku wodnym
Wycieczka rodzinna

Park of Poland Suntago - największy zadaszony park wodny w Polsce, podzielony na 3 strefy tematyczne: Jamango, Relax i Saunaria. Tutaj każdy znajdzie miejsce do relaksu, jak i moc atrakcji zapewniających niesamowite wrażenia... kilometry zjeżdżalni, tysiące m² basenów, wodny plac zabaw... a wszystko to w otoczeniu egzotycznej roślinności tworzącej niesamowitą atmosferę gorących wakacji na rajskiej wyspie.
Warszawa – stolica Polski, miasto łączące w sobie historię i nowoczesność, miejsce które trzeba zobaczyć i które trzeba pokazać dzieciom. Oprócz klasycznego must see, czyli Starego Miasta, Pałacu Prezydenckiego, Syrenki czy Łazienek Królewskich, stolica kusi interaktywnymi muzeami, przystosowanymi do zwiedzania zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Co więcej oprócz klasycznych atrakcji turystycznych koniecznie trzeba zajrzeć do Centrum Nauki Kopernik, czy na Stadion Narodowy oraz zaszaleć w jednym z hipernowoczesnych placów zabaw, np. w Parku Ujazdowskim.


Ramowy program pobytu
Dzień 1

Przyjazd do Mszczonowa. Całodzienny pobyt w parku wodnym Park of Poland Suntago. Wieczorem przejazd do Warszawy (trasa 45 km, ok. 50 minut jazdy). Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu.
Polecamy spacer po Warszawie – proponujemy indywidualne zwiedzanie Starego Miasta i spacer po Łazienkach Królewskich.
Opcjonalnie za dopłatą:
- wizyta w Centrum Nauki Kopernik – największym centrum nauki w Polsce, gdzie każdy może samodzielnie wykonać eksperymenty i poczuć się jak naukowiec - rozrywka gwarantowana...nie tylko dla dzieci!
- Stadion Narodowy – podczas zwiedzania obiektu trasą Piłkarskich Emocji będziemy mogli poczuć się jak zawodowi piłkarze - zobaczymy trybunę dolną, strefę zawodniczą, szatnię polskiej reprezentacji, salę kinową gdzie odbywają się konferencje polskiej drużyny oraz zawitamy na płytę boiska – to wszystko pod okiem i przy opowieściach doświadczonego przewodnika, który opowie o sekretach stadionu narodowego.
- Muzeum Powstania Warszawskiego - interaktywne muzeum upamiętniające największą akcję zbrojną podziemia w okupowanej przez Niemców Europie podczas II wojny światowej. Multimedialna ekspozycja oddaje atmosferę powstańczej Warszawy, pokazuje nie tylko militarne dzieje 63 dni walk i życie codzienne ludności cywilnej, ale także opisuje powojenny terror komunistyczny. Spacerując po granitowym bruku wśród gruzów zniszczonej stolicy posłuchasz opowieści powstańców i obejrzysz powstańcze pamiątki. Zrozumiesz jak czuli się przemieszczający się kanałami żołnierze i zobaczysz z lotu ptaka zrównaną z ziemią stolicę na filmie „Miasto Ruin”.
Możesz też zrobić sobie zdjęcie z wierną repliką Liberatora B-24J.

Cena zawiera
- zakwaterowanie 1 nocleg w hotelu w Warszawie
- wyżywienie śniadanie
- 1-dniowy bilet wstępu do Park od Poland Suntago – strefa Jamango
- ubezpieczenie NNW
- obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
- obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera
- transportu

Zniżki / Dopłaty
- dzieci do 3 lat – cena 20 PLN
- dzieci do 5 lat (do 120 cm wzrostu) – cena 265 PLN
- dzieci 5-16 lat – cena 275 PLN

- zwiedzanie Stadionu Narodowego trasą Piłkarskie Emocje – 23 PLN/os. Dorosła, 16 PLN/ dziecko
- zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik – 33 PLN/os. Dorosła, 22 PLN/ dziecko
- zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego – 25 PLN/os. Dorosła, 20 PLN/ dziecko

Uwagi
Istnieje możliwość rezerwacji dodatkowego noclegu i przedłużenia pobytu w Warszawie – o szczegóły pytaj w biurze!
Park of Poland Suntago – największe atrakcje
- Jamango - Jedyna w swoim rodzaju wodna dżungla pełna atrakcji i niespodzianek na światowym poziomie! Znajdziecie tu łącznie 3,2 km zjeżdżalni, 2000m² basenów, 300 prawdziwych palm i 4000 leżaków. Można wybierać spośród 32 zjeżdżalni, przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych oraz 18 basenów zapewniających zarówno relaks i moc wrażeń. Na najmłodszych czeka brodzik i wodny plac zabaw z cieplutką wodą.

Na miejscu za dodatkową opłatą 15 PLN / strefę można przejść do pozostałych stref, dostępnych dla osób dorosłych:
- Relax – to strefa sprzyjająca relaksowi w otoczeniu zieleni 400 palm sprowadzonych z Florydy, Malezji i Kostaryki. Do dyspozycji jest 8 basenów mineralnych – łącznie 840m² akwenu z dwoma barami oraz 20 000m² ogrodu.
- Saunaria – to 4 baseny witalne, 8 różnych saun i łaźni, czyli łącznie 2500m² stworzone do relaksu i wycieczenia.

Poza wodnymi atrakcjami Suntago to też szereg restauracji, barów oraz zaplecze SPA z profesjonalnymi zabiegami.


Aktualnie brak terminów